Lista zakwalifikowanych/List of qualified:

  1. Mirosław Adamczyk (Poland)
  2. Mohammad Afshar (Iran)
  3. Yurdaer Altıntas (Turkey)
  4. Philipe Apeloig (France)
  5. Krzysztof Białowicz (Poland)
  6. Tomasz Bogusławski (Poland)
  7. Michel Bouvet (France)
  8. Erich Brechbuhl (Switzerland)
  9. Apolonia Bronakowska (Poland)
  10. Stephan Bundi (Switzerland)
  11. Jiangnan Chan Wong (China)
  12. Anna Chmielnik (Poland)
  13. Chung Hoon-Dong (South Korea)
  14. Arnaud Corbin (France)
  15. Vanja Cuculic (Croatia)
  16. Jacek Doszyń ( Poland)
  17. Joao Faria (Portugal)
  18. Fatehi Mehdi (Iran)
  19. Feng Sha (China)
  20. Irina Goryacheva (Russia)
  21. Anatolii Grashenko (Russia)
  22. Erhard Grüttner (Germany)
  23. Alfred Halasa (Canada)
  24. Mehravaran Hamed (Iran)
  25. Timm Hennger (Germany)
  26. Fons Hickmann (Germany)
  27. Matthies Holger (Germany)
  28. Jovana Jankovic (Croatia)
  29. Ryszard Kaja (Poland)
  30. Patryk Kalista (Poland)
  31. Piotr Karczewski (Poland)
  32. Alice Kolb (Switzerland)
  33. Wojciech Korek-Korkuć (Poland)
  34. Kosmynka Sławomir (Poland)
  35. Piotr Kunce (Poland)
  36. Kam Kun Lam (China)
  37. Mehdi Mahdian (Iran)
  38. Kamila Mankiewicz (Poland)
  39. Marcin Markowski (Poland)
  40. Nadine Marti (Switzerland)
  41. Matsuda Jisuke (Japan)
  42. Mingliang Li (China)
  43. Rodríguez Muñoz, Fabian Emmanuel (Mexico)
  44. Grzegorz Myćka (Poland)
  45. Nous Travalier Ansamble (France)
  46. Panorama Studio (Germany)
  47. Agnieszka Popek-Banach, Kamil Banach (Poland)
  48. Jenko Radovan (Slovenia)
  49. Gunter Rambow (Germany)
  50. Wiesław Rosocha (Poland)
  51. Jerzy Skakun (Poland)
  52. Karolina Sroka (Poland)
  53. Yukichi Takada (Japan)
  54. Vladimir Terentyev, Jouri Toreev (Belarus)
  55. THEATRE_NATIONAL_DE_TOULOUSE (France) – Bartosz Horyan (Poland), Meysam Namolar (Iran)
  56. Magdalena Tomkowiak (Poland)
  57. Paula Troxler (Switzerland)
  58. Ewa Włostowska (Poland)
  59. Magdalena Wosik (Poland)
  60. Filip Zagórski (Poland)
  61. Zhang Weimin (China)
  62. Bangqian Zheng (China)
  63. Agnieszka Ziemiszewska (Poland)

 

Teatry, które wysłały zakwalifikowane prace/Theatres, which sent classified work:

  • CHATELET THEATRE (France)
  • TEATR DRAMATYCZNY MIASTA ST. WARSZAWY (Poland)
  • TEATR WYBRZEŻE GDAŃSK (Poland)
  • OPER FRANKFURT (Germany)
  • THEATRE NATIONAL DE TOULOUSE (France)

 

Plakaty zostały wysłane z 26 krajów/Posters have been sent from 26 countries:

  • Argentyna
  • Białoruś
  • Chorwacja
  • Czechy
  • Dania
  • Ekwador
  • Francja
  • Hiszpania
  • Indonezja
  • Iran
  • Japonia
  • Kanada
  • Korea Płd.
  • Meksyk
  • Niemcy
  • Polska
  • Portugalia
  • Rosja
  • Serbia
  • Słowacja
  • Słowenia
  • Szwajcaria
  • Turcja
  • Ukraina
  • USA
  • Węgry

Powrót na stronę Biennale 2015