pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
04. FNT – DZIENNIK ANNY FRANK (DENNÍK ANNY FRANKOVEJ) – Duża Scena 19:00
04. FNT – DZIENNIK ANNY FRANK (DENNÍK ANNY FRANKOVEJ) – Duża Scena
Lis 17@19:00
04. FNT - DZIENNIK ANNY FRANK (DENNÍK ANNY FRANKOVEJ) - Duża Scena
DZIENNIK ANNY FRANK (DENNÍK ANNY FRANKOVEJ) Štátne divadlo w Koszycach (Słowacja)   reżyseria i choreografia: Ondrej Šoth scenariusz: Ondrej Šoth, Zuzana Mistrikova muzyka : Ondrej Šoth dramaturgia: Zuzana Mistríková scenografia: Jaroslav i Miroslav Daubravovci kostiumy:[...]
18
04. FNT – Beze mnie – Mała Scena 17:00
04. FNT – Beze mnie – Mała Scena
Lis 18@17:00
04. FNT - Beze mnie - Mała Scena
Michael Müller BEZE MNIE Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie   przekład: Iwona Nowacka reżyseria: Tomasz Cymerman scenografia: Karolina Mazur muzyka: Filip Kaniecki obsada: Sylwia Gola, Miłosz Karbownik (gościnnie), Łukasz Stawarczyk (gościnnie)   Co wydarza[...]
19
04. FNT – BĘDZIE PANI ZADOWOLONA, CZYLI RZECZ O OSTATNIM WESELU WE WSI KAMYK – Duża Scena 18:00
04. FNT – BĘDZIE PANI ZADOWOLONA, CZYLI RZECZ O OSTATNIM WESELU WE WSI KAMYK – Duża Scena
Lis 19@18:00
04. FNT - BĘDZIE PANI ZADOWOLONA, CZYLI RZECZ O OSTATNIM WESELU WE WSI KAMYK - Duża Scena
BĘDZIE PANI ZADOWOLONA, CZYLI RZECZ O OSTATNIM WESELU WE WSI KAMYK Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu   reżyseria: Agata Duda-Gracz scenografia: Agata Duda-Gracz muzyka: Jakub Ostaszewski ruch sceniczny: Tomasz Wesołowski reżyseria świateł: Katarzyna[...]
20
04. FNT – ŚW. IDIOTA – Duża Scena 19:00
04. FNT – ŚW. IDIOTA – Duża Scena
Lis 20@19:00
04. FNT - ŚW. IDIOTA - Duża Scena
Fiodor Dostojewski ŚW. IDIOTA Teatr Polski w Bielsko-Białej adaptacja i reżyseria: Janusz Opryński scenografia: Jerzy Rudzki kostiumy: Monika Nyckowska muzyka: Rafał Rozmus multimedia: Aleksander Janas obsada: Oriana Soika, Marta Gzowska-Sawicka, Wiktoria Węgrzyn, Anna Figura, Jagoda[...]
21
04. FNT – ŚLUB – Duża Scena 19:00
04. FNT – ŚLUB – Duża Scena
Lis 21@19:00
04. FNT - ŚLUB - Duża Scena
Witold Gombrowicz ŚLUB Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu w koprodukcji z Teatrem Współczesnym w Szczecinie   reżyseria: Anna Augustynowicz scenografia: Marek Braun kostiumy: Wanda Kowalska muzyka: Jacek Wierzchowski reżyseria światła: Krzysztof Sendke obsada: Grzegorz[...]
22
04. FNT – BZIK. OSTATNIA MINUTA – Duża Scena 20:00
04. FNT – BZIK. OSTATNIA MINUTA – Duża Scena
Lis 22@20:00
04. FNT - BZIK. OSTATNIA MINUTA - Duża Scena
Jan Czapliński BZIK. OSTATNIA MINUTA Teatr Współczesny w Szczecinie   reżyseria: Ewelina Marciniak dramaturgia: Jan Czapliński scenografia, kostiumy, reżyseria światła: Katarzyna Borkowska muzyka: Maja Kleszcz choreografia: Izabela Chlewińska asystent reżysera: Wojciech Sandach muzyka na żywo:[...]
23
04. FNT – GDYBY PINA NIE PALIŁA TO BY ŻYŁA – Duża Scena 18:00
04. FNT – GDYBY PINA NIE PALIŁA TO BY ŻYŁA – Duża Scena
Lis 23@18:00
04. FNT - GDYBY PINA NIE PALIŁA TO BY ŻYŁA - Duża Scena
GDYBY PINA NIE PALIŁA, TO BY ŻYŁA Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu reżyseria i choreografia: Cezary Tomaszewski scenariusz: Aldona Kopkiewicz asystentki reżysera i współpraca dramaturgiczna: Marta Aksztin (PWST Kraków), Klaudia Hartung-Wójciak (PWST Kraków)[...]
24
04. FNT – Sekretne Życie Friedmanów – Teatr im. Wandy Siemaszkowej 17:30
04. FNT – Sekretne Życie Friedmanów – Teatr im. Wandy Siemaszkowej
Lis 24@17:30
04. FNT - Sekretne Życie Friedmanów - Teatr im. Wandy Siemaszkowej
Sekretne życie Friedmanów Teatr Ludowy w Krakowie   reżyseria: Marcin Wierzchowski scenariusz: Marcin Wierzchowski dramaturgia: Daniel Sołtysiński scenografia: Barbara Ferlak kostiumy: Ewa Mroczkowska choreografia: Maćko Prusak muzyka: Urszula Chrzanowska obsada: Piotr Pilitowski, Małgorzata Kochan, Patryk[...]
04. FNT – Sekretne Życie Friedmanów – Teatr im. Wandy Siemaszkowej 21:00
04. FNT – Sekretne Życie Friedmanów – Teatr im. Wandy Siemaszkowej
Lis 24@21:00
04. FNT - Sekretne Życie Friedmanów - Teatr im. Wandy Siemaszkowej
Sekretne życie Friedmanów Teatr Ludowy w Krakowie   reżyseria: Marcin Wierzchowski scenariusz: Marcin Wierzchowski dramaturgia: Daniel Sołtysiński scenografia: Barbara Ferlak kostiumy: Ewa Mroczkowska choreografia: Maćko Prusak muzyka: Urszula Chrzanowska obsada: Piotr Pilitowski, Małgorzata Kochan, Patryk[...]
25
04. FNT – Chłopi – Duża Scena 19:00
04. FNT – Chłopi – Duża Scena
Lis 25@19:00 – 20:00
04. FNT - Chłopi - Duża Scena
Władysław Stanisław Reymont CHŁOPI Teatr Powszechny w Warszawie   adaptacja, reżyseria: Krzysztof Garbaczewski scenografia: Krzysztof Garbaczewski, Jan Strumiłło kostiumy: Sławomir Blaszewski wideo: Robert Mleczko muzyka: Jan Duszyński reżyseria światła: Bartosz Nalazek opracowanie tekstów: Karolina Kapralska[...]
26
04. FNT – DO DNA – Duża Scena 18:00
04. FNT – DO DNA – Duża Scena
Lis 26@18:00
04. FNT - DO DNA - Duża Scena
DO DNA Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie   reżyseria, scenariusz i opieka pedagogiczna: Ewa Kaim dramaturgia: Włodzimierz Szturc scenografia, kostiumy, projekcje i światło: Mirek Kaczmarek kierownictwo muzyczne i aranżacje: Dawid Sulej Rudnicki[...]
04. FNT – Gala finałowa 20:00
04. FNT – Gala finałowa
Lis 26@20:00
Gala finałowa
27
28
29
30