PREMIERA! „Piaf” wraca po 15 latach na deski „Siemaszkowej”!

Wielki powrót na scenę spektaklu, który 15 lat temu cieszył się wielkim zainteresowaniem i popularnością wśród rzeszowskiej widowni! „Piaf” w reżyserii Jana Szurmieja („Wielka woda”, „Sztukmistrz z Lublina”) wraca na Dużą Scenę Teatru im. Wandy Siemaszkowej! W tytułowej roli zobaczymy dwie doskonałe aktorki: Dagny Cipore i Małgorzatę Pruchnik-Chołkę! Premiera już 16 i 17 lutego!

Czy Edith Piaf zmarła nie zaznawszy miłości? Przez całe swoje krótkie, niespełna pięćdziesięcioletnie życie przeżyła więcej niż zdołało udźwignąć jej serce. Estrada była jej życiem, a życie – estradą. Spalała się, by znów zapłonąć. Umierała, by żyć wiecznie. Chorowała na brak miłości, by dać świadectwo o tym, co w życiu najważniejsze.

Burzliwe życie jednej z najsłynniejszych francuskich pieśniarek pokazuje w swoim przedstawieniu Jan Szurmiej. Po raz kolejny powraca on do historii opowiedzianej przez Pam Gems w jej muzycznym dramacie. Ta historia wydarzy się na ulicy, w sali koncertowej, w Paryżu, Nowym Jorku i wyobraźni samej artystki.

Zapraszamy na pokazy przedpremierowe – 9, 13, 14 i 15 lutego!