"Serce bez granic" w Warszawie

"Serce bez granic" w WarszawieŚrodowy wieczór część załogi naszego Teatru spędziła w Waraszawie. W samym sercu stolicy, w pięknym, zabytkowym budynku mieszczącej się przy Krakowskim Przedmieściu Centralnej Biblioteki Rolniczej zagraliśmy spektakl "Serce bez granic" w reż. Sławomira Gaudyna.

 
Prezentacja spektaklu przyciągnęła w to ciekawe miejsce wielu znamienitych gości. Swoją obecnością zaszczycił nas m.in. Kanclerz Warszawskiej Kurii Metropolitarnej, Rzecznik Episkopatu Polski, zastępca prezesa Instytutu Pamieci Narodowej, zaprzyjaźniona rodzina księdza Popiełuszki, wielu księży, którzy znali bpa Adama Kozłowieckiego SJ i pracowali z nim w Zambii. Na sali obecni byli także posłowie i senatorowie, czy zaprzyjaźnieni z naszym teatrem warszawscy aktorzy. Obecny był także wicemarszałek województwa podkarpackiego Bogdan Romaniuk, inicjator powstania spektaklu.
 
"Serce bez granic" zostało przyjęte gromkimi brawami i żywiołową owacją. Długo nie cichły także kuluarowe rozmowy nie tylko o spektaklu, ale i o samym jego bohaterze. Usłyszeliśmy wiele interesujących, przezabawnych anegdot o jego oddanej posłudze duszpasterskiej. Dziękujemy za piękne przyjęcie naszego spektaklu w stolicy!