250 „Szalone nożyczki”!

250 „Szalone nożyczki”!Uwielbianą przez widzów, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji komedię w reż. Marcina Sławińskiego 23 stycznia zagraliśmy już po raz 250!

Od premiery 18 czerwca 2011 r. ten tytuł nie schodzi z naszego afisza i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności w różnym wieku. Dziś wspólnie z Widzami gromkimi brawami podziękowaliśmy wszystkim, którzy od lat tworzą to wspaniałe widowisko!


Szalone nożyczki” polecam każdemu, wspaniali aktorzy, atmosfera, a tak się uśmiałam że brzuch mnie bolał, no i oczywiście wspaniałe zakończenie!


Najbardziej podobał mi się spektakl „Szalone nożyczki"! To nie tylko świetna zabawa (niesamowity humor), wspaniała gra aktorska, ale i możliwość ingerencji w wydarzenia, które dzieją się na scenie. Można poczuć, że jest się częścią obsady.


Rok z Teatrem rozpoczęłam od „Szalonych nożyczek", które obejrzałam już dwa razy. Zawsze wciąga a zakończenie zaskakuje.

 

To jedynie kilka z wielu bardzo pozytywnych opinii widzów. W ubiegłym roku podczas spektaklu byliśmy świadkami niecodziennego zdarzenia. Jeden z widzów postanowił oświadczyć się w trakcie tego przedstawienia, a w swój „spisek” wtajemniczył aktorów! Oczywiście, wszystko skończyło się dobrze i szczęśliwy narzeczony i licząca ponad 350 osób widownia usłyszeli „TAK!”. Z „Szalonymi nożyczkami” powitaliśmy także bardzo udany dla naszego Teatru 2019 rok…

Sztuka autorstwa Paula Pörtnera to hit teatrów na całym świecie. W 1997 roku wpisano ją do Księgi Rekordów Guinessa jako sztukę najdłużej obecną w repertuarach teatrów amerykańskich. Gdzie tkwi tajemnica jej popularności? „Szalone nożyczki” to teatr interaktywny w najlepszym wydaniu. Przekonajcie się sami!