Casting do Młodej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej już 20 października

Casting do Młodej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej już 20 październikaPowiększ naszą Młodą Scenę!

 

Gorąco zachęcamy młodzież, która czuje „teatralnego bakcyla” do wzięcia udziału w castingu, podczas którego wyłonimy nowych uczestników Młodej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie to grupa utalentowanych młodych ludzi, którzy pod okiem doświadczonej aktorki naszego Teatru Barbary Napieraj stawiają pierwsze kroki w aktorstwie. Do tej pory uczestnicy Młodej Sceny wraz z opiekunką przygotowali dwa pokazy warsztatowe, które można było podziwiać w rzeszowskim Teatrze – oparte o dzieła dramaturga wszech czasów „Igraszki z Szekspirem” oraz „Jestem” na podstawie prozy Yanna Martela.

Czas jednak leci szybko, licealiści opuszczają rodzinne miasto, a my co rusz potrzebujemy nowych osób, które zechcą zasilić nasz zespół i pomogą zrealizować kolejne piękne i śmiałe plany! Podczas zajęć gwarantujemy przyjazną atmosferę i profesjonalizm.

Propozycja skierowana jest do Ciebie jeśli:

- zaliczasz się do młodzieży w wieku min. 15 lat

- mieszkasz i uczysz się w Rzeszowie

- nie mieszkasz i nie uczysz się w Rzeszowie, ale dojazdy na spotkania nie byłyby dla Ciebie problemem

- interesuje Cię aktorstwo, lubisz odgrywać scenki, recytować wiersze

- posiadasz doświadczenie na scenie, występujesz w teatrze szkolnym/studenckim lub bierzesz udział w konkursach recytatorskich (nie są to warunki konieczne!)

Chętne osoby prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie pod tym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/1QrO6uSircEOi9CXwGCKMMhqy0xAJeKqJxyTa0t5lJOY/edit

Na zgłoszenia czekamy do 18 października – na każde odpowiemy mailowo, podając godzinę i dokładne miejsce spotkania. Na casting prosimy przygotować (nauczyć się na pamięć) jeden tekst – może być to dowolny utwór literacki wiersz, fragment prozy etc.

Do zobaczenia!