Dzień Kobiet w Teatrze/ "Na pokuszenie"

Dzień Kobiet w Teatrze/ "Na pokuszenie"W bardzo trudnym czasie, być może TEATR przyniesie nam chwile wytchnienia, radości i wzruszenia. Zapraszamy na Dzień Kobiet w Teatrze na Scenie Bristol Hotel Bristol Tradition & Luxury ze spektaklem „NA POKUSZENIE” w reż. Jana Nowary. Wystąpią Dagny Mikoś i Mariola Łabno-Flaumenhaft.
 
W tym wyjątkowym dniu, dla każdej KOBIETY, która postanowi spędzić go z nami, przygotowaliśmy SPECJALNY PREZENT ??
 

Na hasło „Dzień Kobiet w Teatrze” każda Pani może nabyć bilet w promocyjnej cenie 25 zł na spektakle „NA POKUSZENIE” w dniach 4/8/9. Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Kasa nr 1/ Dział Sprzedaży i Marketingu

pon.–pt.: 8:00–16:00

tel. 17 853 22 52 

Kasa nr 2/ przy Głównym Wejściu

wt.–niedz.:15:00–19:00

tel. 17 850 89 89

BILETY

 
O SPEKTAKLU:
 

Dwie kobiety – Dojrzała i Niewinna – spotykają się, żeby wyśpiewać tajemnice swojego serca. Każda znalazła się w punkcie zwrotnym swojego życia i pragnie zmiany. Więc wyruszyły w podróż.

Dojrzała chce znaleźć równowagę po przejściach. Poskładać rozbity świat, uchwycić sens i właściwą miarę uczuć. Niewinna wprost przeciwnie – po raz pierwszy otwiera się na miłość. Marzy o namiętności, burzy uczuć, chce zagrać va banque z życiem. A miłość – wszystko jedno: czy budzi lęk, czy namiętność, przychodzi z aniołem w duszy czy z diabłem pod skórą, czy jej postać to seks gorący jak samum, czy raczej ciepła wdówka na zimę – nie opuszcza ich myśli. Pragną – i być zawsze z nim, i kochać jeszcze raz. Szepcą sobie sekrety i bawią się flirtami. Ich spotkanie jest czymś na kształt psychodramy. Ujawniają stłumione tęsknoty i bóle. Odkrywają przed sobą marzenia. To je oczyszcza i zbliża do siebie. A potem rozpala zmysły i ogrzewa do życia. Choć dzieli je czas i różni bagaż doświadczeń, to jednak stają się bliskie. Bo miłość z biegiem życia nie traci na smaku ani na wartości, tak jak nie tracą na urodzie piosenki, które składają się na ten spektakl.