Gramy w wakacje! Ruszyła sprzedaż biletów

Gramy w wakacje! Ruszyła sprzedaż biletówDrodzy Widzowie!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy repertuar na okres lipiec-sierpień 2020! Z uwagi na zawieszenie artystycznej działalności Teatru w poprzednich miesiącach, postanowiliśmy spędzić z Wami wakacje! Zaczynamy już 11 lipca premierą spektaklu „Iwona, księżniczka Burgunda”, później będziemy się spotykać w wakacyjne weekendy. Bilety już w sprzedaży.

 

Lipiec w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej rozpoczniemy długo wyczekiwaną premierą „Iwony, księżniczki Burgunda” Witolda Gombrowicza w reż. Waldemara Śmigasiewicza, która połączona będzie z obchodami 59. Międzynarodowego Dnia Teatru. Podczas uroczystej gali ludzie Teatru zostaną nagrodzeni przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Dyrektora Teatru. Po raz pierwszy wręczone zostaną także WANDY’20 – nagrody dla aktorów i spektaklu wyłonionych w organizowanym przez nas plebiscycie. Przypominamy, ostateczny termin głosowania mija 30 czerwca!

ANKIETA ZNAJDUJE SIE TUTAJ >>>

„Iwonę, księżniczkę Burgunda” – opowieść o fikcyjnej rodzinie królewskiej, której dobre samopoczucie i megalomania zostają zburzone przez pojawienie się tajemniczej dziewczyny – zagramy w lipcu 4 razy. W pierwszym miesiącu wakacji będzie można obejrzeć również muzyczny spektakl „Tańcz mnie. Cohen” poświęcony legendarnemu bardowi z Kanady.

Sierpień przywitamy z najmłodszymi. Dzieci i ich rodziców zapraszamy na zabawne i pouczające „Przygody Koziołka Matołka” w reż. Sławomira Gaudyna. Wróci również uwielbiany tytuł „Szalone nożyczki”, czyli kryminalna zagadka, której rozwiązanie należy do publiczności.

W lipcu i w sierpniu wszystkie spektakle repertuarowe odbędą się na Dużej Scenie.

Na drugą połowę sierpnia zaplanowaliśmy kolejną edycję Międzynarodowego Festiwalu TRANS/MISJE – Wschód Sztuki. Chcemy ponownie spotkać się z artystami z państw wschodnich i wspólnie z nimi bawić rzeszowian podczas spektakli, koncertów i wystaw.

Szczegóły wkrótce!

UWAGA!

Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo, wprowadziliśmy szczególne warunki uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez nasz Teatr. Przed udaniem się na spektakl prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem.

 

REGULAMIN >>>

BILETY >>>

 

 

 


Galeria: Załączniki: