Teatralne foyer

Teatralne foyerNowy wystrój foyer!

Wraz z nowym rokiem zmieniliśmy nieco wystój foyer Teatru. Teraz nasi widzowie mogą w czasie oczekiwania na spektakl i w przerwie wygodnie usiąść przy stolikach i porozmawiać o sztuce!

Parole Art Bistro

Kawę, herbatę, zimne napoje i pyszne desery dla naszych widzów zapewnia kawiarnia prowadzona przez Parole Art Bistro zlokalizowane w foyer oraz podziemiach naszego Teatru. W karcie restauracji znajdą Państwo kuchnię francuską. To klimatyczne wnętrze z pewnością będzie świadkiem wielu romantycznych kolacji, spotkań biznesowych, czy towarzyskich oraz kulturalnych wydarzeń. Polecamy!

Parole, parole ,parole…. melodia przyjemna dla ucha i serca , kuchnia inspirowana Francją, wina pozwalające uwolnić słowa oraz sztuka stanowiąca dopełnienie niepowtarzalnej atmosfery. Parole Art Bistro to miejsce, które pozwoli spotkać wyjątkowych ludzi i przenieść się w inny wymiar kulinarnej i kulturalnej przyjemności.... Parole Art Bistro - nowa restauracja w sercu Rzeszowa!

  Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca na niezapomniane wydarzenie, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W Parole Art Bistro zorganizujecie przeróżne wydarzenia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły, ale też chętnie doradzimy i zainspirujemy. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wynajęcia całej restauracji bądź jednej z czterech sal. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe: • ekskluzywne spotkania biznesowe ( kameralne przyjęcia wymagające pełnej dyskrecji, narady, bankiety, przyjęcia integracyjne), • rodzinne przyjęcia okolicznościowe (przyjęcia ślubne, rocznice ślubu, urodziny, komunie, chrzciny, zaręczyny), • lunche i kolacje dla grup zorganizowanych - turystycznych, • oraz wszelkiego rodzaju inne wydarzenia. W związku z tym, iż mieścimy się w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej mamy możliwość organizacji spektakli połączonych bądź  zakończonych kolacją serwowaną lub bankietem. W sezonie letnim wystartuje duży „ogródek” z przestrzenią do organizowania eventów firmowych. Dla Państwa wygody dysponujemy parkingiem w podwórzu teatru.

Zapraszamy serdecznie do skosztowania Naszej Europejskiej Kuchni inspirowanej smakami Francji oraz spędzenia przyjemnych chwil przy kieliszku wina!

Zapraszamy! Parole Art. Bistro Rzeszów ul. Sokoła 7 tel. 511 131 019