Klub Festiwalowy 05. FNT - "SPACER Z KSIĘŻYCEM" Miguela Moona

Klub Festiwalowy 05. FNT - "SPACER Z KSIĘŻYCEM" Miguela MoonaFestiwal Nowego Teatru to również liczne wydarzenia towarzyszące. Już jutro (19.11) o godzinie 21:45 Miguel Moon koncertem "SPACER Z KSIĘŻYCEM" zainauguruje działalność Klubu Festiwalowego w Parole Art Bistro, który do końca tygodnia będzie nas wspierał w utrzymaniu wyjątkowej, pełnej artystycznych wrażeń, atmosfery.

Miguel Moon dzięki technologii loopingu na żywo oraz spektakularnym technikom gry na gitarze flamenco, prezentuje niecodzienne aranżacje znanych i lubianych utworów, tworząc kolejno bit, linię basu oraz harmonię, całość zwieńczona jest wirtuozerską improwizacją. Repertuar obejmuje własne kompozycje, covery oraz inspiracje muzyczne w autorskich aranżacjach.

Michał Szuba, występujący jako Miguel Moon, pochodzi z Brzozowa ma 29 lat i talent. Zwykle koncertuje na ulicach w Polsce i za granicą. Grę na gitarze rozwija od dziecka, oprócz tego grywa także na fletach etnicznych, banjo, gitarze elektrycznej i basowej oraz bębnach etnicznych. Wraz z ojcem, perkusistą jazzowym wspólnie grają w zespole jazzu tradycyjnego IWO DIXIE JAZZ BAND.