KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z AKTUALNYMI OBOSTRZENIAMI COVID-19/  NOWE ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓW

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z AKTUALNYMI OBOSTRZENIAMI COVID-19/ NOWE ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓWSzanowni Widzowie!

Z uwagi na wprowadzenie nowych obostrzeń covidowych  wprowadziliśmy w naszym Teatrze zmiany w obecnie obowiązujących zasadach  i procedurach, w tym nowe zasady sprzedaży biletów.

Zgodnie z aktualnie ogłoszonymi wytycznymi maksymalne obłożenie widowni to 30%. Jednak LIMIT NIE DOTYCZY OSÓB ZASZCZEPIONYCH. Dlatego też w systemie sprzedaży biletów uruchomiliśmy podział na bilety standardowe i bilety z dopiskiem „paszport covid”. Gorąco zachęcamy wszystkich Państwa, którzy posiadają ważny certyfikat szczepienia do kupowania właśnie biletów „paszportowych”. Będziemy wdzięczni za okazywanie tychże paszportów  pracownikom obsługi widowni przed wejściem na spektakl. Dzięki temu z oferty repertuarowej naszego Teatru będzie mogło skorzystać więcej osób, a co w obecnej sytuacji jest to dla nas szalenie ważne.

Złożenie przez Państwa tą drogą deklaracji o posiadaniu certyfikatu szczepienia odbywa się oczywiście na zasadach dobrowolności. A pozyskane tą drogą informacje nie będą wykorzystywane do innych celów.  Mamy jednak nadzieję, że możemy liczyć na Państwa życzliwość i zrozumienie trudnej sytuacji, w której - w dobie pandemii - znalazły się instytucje kultury.

Dziękujemy, że jesteście z nami!