„Lwów nie oddamy” 14 kwietnia w ramach 39. Warszawskich Spotkań Teatralnych

„Lwów nie oddamy” 14 kwietnia w ramach 39. Warszawskich Spotkań Teatralnych3 kwietnia rozpoczęły się 39. Warszawskie Spotkania Teatralne, w czasie których prezentowane są  najważniejsze i najciekawsze spektakle z całej Polski. 14 kwietnia o godz. 20.30 w Teatrze Dramatycznym Scena na Woli im. Tadeusza Łomnickiego zagramy „Lwów nie oddamy” w reżyserii Katarzyny Szyngiery.

Udział spektaklu w tak prestiżowym wydarzeniu mówi jedno – „Lwów...” po prostu trzeba zobaczyć! Bilety w stolicy rozeszły się w ekspresowym tempie. Wszystkich, którym bliżej do Rzeszowa, zapraszamy na ostatnie w tym sezonie pokazy w naszym Teatrze. „Lwów nie oddamy” gramy 10 i 11 kwietnia. W czwartek (11 kwietnia) o godz. 11.00 do obejrzenia spektaklu zapraszamy przede wszystkim młodych. Tuż po nim odbędzie się spotkanie z reżyserką.  

Udział w 39. Warszawskich Spotkaniach Teatralnych to nie jedyny sukces „Lwowa...”. W maju spektakl zostanie zaprezentowany podczas 54. Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2019 w Szczecinie oraz 14. Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@PORT w Gdyni. W czerwcu pojawi się na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu w ramach XII Spotkań Teatralnych Bliscy Nieznajomi.

 

Spotkanie z reżyserką 11 kwietnia

Opis spektaklu

Cała Polska chce na "Lwów"

Witold Mrozek, Warszawskie Spotkania Teatralne