MARLENE. DIETRICH. BŁĘKITNY ANIOŁ - MEDIA PRZEDPREMIEROWO

MARLENE. DIETRICH. BŁĘKITNY ANIOŁ - MEDIA PRZEDPREMIEROWOWczorajsza konferencja prasowa z udziałem twórców i aktorów ,,Marlene Dietrich. Błękitny Anioł”, podczas której zaprezentowano fragment spektaklu rozbudziła apetyt na prapremierę i kolejne pokazy.

Ponoć wystarczyło jedno jej spojrzenie, by rozkochać w sobie każdego. Kobiety i mężczyzn owijała sobie wokół małego palca. ,,Diabeł jest kobietą” był ulubionym filmem legendarnej Marleny Dietrich, wokół życia której Jan Szurmiej stworzył spektakl ,,Marlene Ditrich. Błękitny Anioł”.  Reżyser uwielbianej przez publiczność ,,Piaf” wraca z kolejną perłą, wyzwalając pamięć o wielkiej gwieździe kina i estrady.

,,Mam nadzieję, że widz, również ten młodszy, po obejrzeniu spektaklu zainteresuje się nie tylko losami Marleny Dietrich, ale zacznie penetrować to, co było wcześniej. Wierzę, że kiedy młodzi ludzie przychodzą do teatru po raz pierwszy i zobaczą w nim coś wartościowego, zawsze do niego powrócą.” Jan Szurmiej

Na zdjeciu Mariola Łabno-Flaumenhaft z reżyserem Janem Szurmiejem

Fot. M. Rałowski

 

,,Marlene Ditrch. Błękitny Anioł” od 11 stycznia 2019 na Małej Scenie im. Zdzisława Kozienia, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

o spektaklu przedpremierowo:

Szykuje się kolejny hit!

Premiera w ,,Siemaszce"

BiznesiStyl o spektaklu