"Mistrz i Małgorzata" w Rzeszowie

"Mistrz i Małgorzata" w RzeszowieDługo wyczekiwana inscenizacja „Mistrza i Małgorzaty” już wiosną na deskach Teatru im. Wandy Siemaszkowej!!! Włąsnie rozpoczęły się próby.

Dzieło Michaiła Bułhakowa w nowym tłumaczeniu Igora, Leokadii Anny i Grzegorza Przebindów na warsztat wziął Cezary Iber. Reżyser znany jest rzeszowskiej publiczności  jako twórca niezwykłego spektaklu „Pogorzelisko”, który zachwyca widzów, także na festiwalach w kraju i zagranicą.

Iber do współpracy zaprosił dobrze znanych publiczności i lubianych aktorów rzeszowskiej sceny oraz gości. Obsada jest iście imponująca: Dagny Cipora, Klaudia Cygoń (gościnnie), Żaneta Homa (gościnnie), Justyna Król, Mariola Łabno-Flaumenhaft, Krzysztof Boczkowski (gościnnie), Robert Chodur, Waldemar Czyszak, Sławomir Gaudyn, Paweł Gładyś, Józef Hamkało, Marek Kępiński, Michał Kurek (gościnnie), Paweł Majchrowski (gościnnie), Adam Mężyk, Mateusz Mikoś, Grzegorz Pawłowski, Kacper Pilch (gościnnie), Michał Węgrzyński (gościnnie) i Robert Żurek!!!

Premierę zaplanowano na 30 marca 2019 r. na Dużej Scenie.

 


Galeria: