"Old Love" - Dyskusyjny Klub Teatralny

"Old Love" - Dyskusyjny Klub TeatralnyZapraszamy do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Teatralnego „Old love”. Spotykamy się już 25 maja na spektaklu "Old Love". Wspólnie obejrzymy spektakl, by później oddać się długiej dyskusji.

TEATRALNY KLUB DYSKUSYJNY  to cykl spotkań  realizowanych  w oparciu o obejrzane przedstawienie. Zapraszamy na spektakle połączone z warsztatami, podczas których będzie można wymienić się wrażeniami, podyskutować i poznać nowe sposoby czytania i analizowania tekstów kultury. Przebieg poszczególnych warsztatów będzie uzależniony od spektaklu bazowego, jednakże wszystkie będą poszukiwać tropów interpretacyjnych, kontekstów i odniesień wzbogacających przyjemność obcowania z teatrem. Dyskusję prowadzi Redaktor Polskiego Radia  – Adam Głaczyński.

KIEDY: 25 maja po spektaklu o 19:00
GDZIE: Mała Scena   
BILET: 11 zł (spektakl + Dyskusyjny Klub Teatralny)
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja miejsc.
REZERWACJA: Biuro Obsługi Widza – bilety@teatr-rzeszow.pl, tel. 17 853 22 52
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

„Old love”. Na miłość nigdy nie jest za późno – przekonują dojrzali bohaterowie „Old Love”. Para kochanków potrzebuje aż ćwierć wieku, by zrozumieć, że nie może bez siebie żyć! On jest nią oczarowany od pierwszego wejrzenia, ona nim – trochę mniej. Ścieżki Buda i Molly krzyżują się co jakiś czas, jednak dopiero w momencie pogrzebu męża Molly ich znajomość może się przerodzić w realny związek. Komedia oczarowuje miłosnymi perypetiami, uwodzi humorem oraz zadaje istotne pytanie: czy  ludziom w dojrzałym wieku wypada jeszcze myśleć o miłości, także miłości fizycznej? Zobacz europejską prapremierę sztuki jednego z najsłynniejszych kanadyjskich dramatopisarzy – Norma Fostera, która skłoni Cię do poważnej refleksji.