ORGANIZATIONAL OFFICE

ORGANIZATIONAL OFFICE



director of Festival/ Jan Nowara    sekretariat@teatr-rzeszow.pl

curator of Festival/ Jadwiga J. Skowron  j.skowron@teatr-rzeszow.pl

Biuro organizacyjne:

Agnieszka Gawron/ szef finansowy    a.gawron@teatr-rzeszow.pl
Krzysztof Jawniak/ szef techniczny    k.jawniak@teatr-rzeszow.pl
Monika Midura, Patrycja Kita/ koordynacja   m.midura@teatr-rzeszow.pl,  p.kita@teatr-rzeszow.pl
Jolanta Rozmus/ logistyka     j.rozmus@teatr-rzeszow.pl
Izabela Dudek/ koordynacja artystyczna    i.dudek@teatr-rzeszow.pl
Krzysztof Motyka/ szef graficzny   
Weronika Krupa/ moderator social media, kreacje graficzne  
w.krupa@teatr-rzeszow.pl

Iwona Musiał/ umowy artystyczne   kadry@teatr-rzeszow.pl
Magdalena Młynarska, Magdalena Zygora, Aneta Ciźla/ promocja i marketing  bilety@teatr-rzeszow.pl
Monika Rejman/ sekretariat   sekretariat@teatr-rzeszow.pl

Wiktoria Cieśla, Zuzanna Medygrał/ obsługa Biura
 

Wolontariat/ Monika Barzyk, Marta Bieszczad, Agata Busz, Martyna Lew, Kinga Majchrowicz, Dominik Moskwa, Milena Pelc, Dominika Płatek, Iwona Pokrzywa, Jana Słobodian, Elżbieta Szymańska, Aleksandra Wójcik

koordynacja wolontariatu/ Magdalena Zygora   m.zygora@teatr-rzeszow.pl


Powrót