Ułatwienia dostępu
Repertuar

fnt rzeszów

07. Festiwal Nowego Teatru
59. Rzeszowskie Spotkania Teatralne

 

mf transmisje

trans-misje

teatr

parole

 

 

 

Aktualności
Parole Art Bistro - restauracja w podziemiach Teatru

Parole Art Bistro - restauracja w podziemiach TeatruJeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca na niezapomniane wydarzenie, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W Parole Art Bistro zorganizujecie przeróżne wydarzenia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły, ale też chętnie doradzimy i zainspirujemy.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość wynajęcia całej restauracji bądź jednej z czterech sal. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe:

• ekskluzywne spotkania biznesowe ( kameralne przyjęcia wymagające pełnej dyskrecji, narady, bankiety, przyjęcia integracyjne),
• rodzinne przyjęcia okolicznościowe (przyjęcia ślubne, rocznice ślubu, urodziny, komunie, chrzciny, zaręczyny),
• lunche i kolacje dla grup zorganizowanych - turystycznych, • oraz wszelkiego rodzaju inne wydarzenia.

W związku z tym, iż mieścimy się w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej mamy możliwość organizacji spektakli połączonych bądź  zakończonych kolacją serwowaną lub bankietem. W sezonie letnim wystartuje duży „ogródek” z przestrzenią do organizowania eventów firmowych. Dla Państwa wygody dysponujemy parkingiem w podwórzu teatru.

Zapraszamy serdecznie do skosztowania Naszej Europejskiej Kuchni inspirowanej smakami Francji oraz spędzenia przyjemnych chwil przy kieliszku wina!

Zapraszamy! Parole Art. Bistro Rzeszów ul. Sokoła 7 tel. 511 131 019

 

 


Spektakle

Newsletter

TEATR RZESZÓW NA FACEBOOKU