Po prapremierze „Kiedy byłem małym chłopcem”

Po prapremierze „Kiedy byłem małym chłopcem”Między innymi „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Gdybyś kochał” i „Zaśpiewam Ci tak”. W sumie 10 przebojów Breakoutu usłyszała publiczność zgromadzona w sobotni i niedzielny wieczór w klubokawiarni Rynek Główny przy wejściu do Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie. Prapremiera sztuki autorstwa i w reżyserii Tomasza Mana o Tadeuszu Nalepie przyciągnęła ludzi, którym muzyka tworzona przez ojca polskiego bluesa jest bliska.

Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. członkowie rodziny pochodzącego z Rzeszowa artysty. Jak podczas popremierowego bankietu przyznali dyrektor Teatru Jan Nowara i reżyser Tomasz Man, pomysł realizacji spektaklu o jednej z największych legend Rzeszowa zrodził się już kilka lat temu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ciężkiej pracy aktorów, którzy największy nacisk położyli na przygotowanie muzyczne, marzenia stały się faktem, a „Kiedy byłem małym chłopcem” wszedł do repertuaru Teatru im. Wandy Siemaszkowej.

W tym sezonie spektakl zagramy jeszcze 30 kwietnia oraz 4, 5 i 7 maja. Po ostatnim pokazie (7 maja, godz. 18.00) odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Teatralnego, które poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia Rzeszów i znawca teatru Adam Głaczyński.

Serdecznie zapraszamy!


Galeria: