Poszukujemy utalentowanych CHŁOPCÓW!

Poszukujemy utalentowanych CHŁOPCÓW!Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie wciąż poszukuje Uczestników. Tym razem ogłaszamy Casting do ról męskich, który odbędzie się w dniu 18 listopada (czwartek) o godz. 16:00 w Szajna Galerii Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Prosimy o zgłaszanie się CHŁOPCÓW w wieku od 15 lat, którzy chcieliby kontynuować bądź rozpocząć swoją przygodę z teatrem. Mile widziane doświadczenie zdobyte podczas uczestnictwa w teatrze szkolnym, amatorskim lub w konkursach recytatorskich. Nie jest to jednak wymóg konieczny!

Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie to grupa utalentowanych młodych ludzi, którzy pod okiem doświadczonej aktorki naszego Teatru Barbary Napieraj stawiają pierwsze kroki w aktorstwie. Do tej pory uczestnicy Młodej Sceny wraz z opiekunką przygotowali dwa pokazy warsztatowe, które można było podziwiać w rzeszowskim Teatrze – oparte o dzieła dramaturga wszech czasów „Igraszki z Szekspirem” oraz „Jestem” na podstawie prozy Yanna Martela. W planach jest realizacja kolejnych pokazów, ale wciąż brakuje nam ról męskich!

Jeśli zaliczasz się do młodzieży w wieku minimum 15 lat, mieszkasz i uczysz się w Rzeszowie (lub nie mieszkasz i nie uczysz się w Rzeszowie, ale dojazdy na próby nie stanowiłyby dla Ciebie problemu), interesuje Cię aktorstwo, marzysz o występach na scenie, jesteś kreatywny i ambitny, ta propozycja jest dla CIEBIE!

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się poprzez formularz:

Formularz zgłoszeniowy

Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada, ze wszystkimi chętnymi skontaktujemy się mailowo, udzielając dodatkowych wskazówek ?