Ułatwienia dostępu
Repertuar

fnt rzeszów

07. Festiwal Nowego Teatru
59. Rzeszowskie Spotkania Teatralne

mf transmisje

trans-misje

teatr

Aktualności
PRACA W TEATRZE

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie poszukuje chętnej osoby do objęcia stanowiska Sekretarza Literackiego w Dziale Literackim. Oferujemy umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie zadaniowym. Wymagane dokumenty należy składać na adres: kadry@teatr-rzeszow.pl do dnia  23 maja 2022 r.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe humanistyczne,

- mile widziane doświadczenie w redagowaniu tekstów,

- sprawność w pisaniu tekstów,

- wiedza z dziedziny literatury i Teatru,

- dobra znajomość pakietu MS Office.

Główne zadania:

redagowanie, opracowywanie i korekta druków i wydawnictw teatralnych, prowadzenie archiwum artystycznego, tworzenie treści dla teatralnych platform internetowych.

Wymagane dokumenty:

CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej, ewentualnie opinie i rekomendacje, należy przesyłać na adres: kadry@teatr-rzeszow.pl  do dnia  23 maja 2022 r.

Składane CV musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zapisami RODO,
tj.: Zgadzam się na przetwarzanie przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Sokoła 7 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacyjnego/przyszłych rekrutacji*.
/*niepotrzebne skreślić/.

Spektakle