Promocja na Dzień Kobiet

Promocja na Dzień KobietDrogie Panie, Szanowni Panowie!

Wychodząc z założenia, że Dzień Kobiet powinno się świętować w towarzystwie, przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną promocję.

Aby uczcić święto wspaniałych Pań, oferujemy zakup drugiego biletu na "Balladynę" w reż. Radosława Rychcika wystawianą w dniach 7-8 marca w promocyjnej cenie -50%!

Zachęcamy do rezerwacji i kupna biletu w specjalnej obniżonej cenie na naszej stronie internetowej.

"Balladyna" w reżyserii laureata Paszportu Polityki w kategorii Teatr, Radosława Rychcika, to historia zbrodni, winy i kary, której bohaterkami są kobiety.

Przedstawiamy opowieść o praźródłach XX wieku, który był epoką wojen i rodzącego się ruchu emancypacji kobiet. To czas, w którym kobiety walczą o prawo do głosowania oraz do posiadania własnego głosu.

Dramat Juliusza Słowackiego ulokowany w trakcie lub tuż po horrorze I Wojny Światowej, prezentuje mężczyzn w ekstremalnie trudnej sytuacji życiowej. Jest to obraz żołnierzy wciśniętych w okopy i walczących ze sobą o kilka metrów ziemi. Wykorzystanie broni maszynowej, pierwszych czołgów i gazów bojowych w konsekwencji dało miliony poległych i miliony weteranów, którzy wrócili z wojny pokaleczeni i psychicznie zdewastowani.

Historia walki o terytorium, w której siostra zabija siostrę, córka wygania matkę, a żona morduje męża na zawsze pozostanie w Twojej pamięci!

Premiera krakowska - 5 grudnia 2014 - Boska Komedia 7. Międzynarodowy Festiwal Teatralny 5-13 grudnia 2014

Premiera rzeszowska - 12 grudnia 2014 - Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Dodatkowych informacji udzielą Państwu nasi specjaliści w Dziale Sprzedaży i Marketingu oraz w Kasie Teatru.

Dział Sprzedaży i Marketingu 17 853 22 52 / 17 853 20 01 wew. 330, 341

Kasa biletowa 17 850 89 89 wt.-pt. 16:00–19:00 sob.-niedz. 14:00–19:00