QUALIFIED POSTERS FOR EXIBITION
Serdecznie gratulujemy!
W załączeniu lista zakwalifikowanych prac oraz karta uczestnictwa.
QUALIFIED WORKS/ ZAKWALIFIKOWANE PRACE>>>
ARTISTS/ ARTYŚCI:
- Adamczyk Mirosław (POLAND)
- Afshar Mohammad (IRAN)
- Bajorina Khristina (LITHUANIA)
- Benedek Levente (ROMANIA)
- Bian TENG JIN (CHINA)
- Black Anna (USA)
- Błędowska Natalia (POLAND)
- Bobrowski Jędrzej (POLAND)
- BOUSŁAWSKI TOMASZ (POLAND)
- BURZYŃSKA Agata (POLAND)
- Cerny Premysl (CZECH REPUBLIC)
- Chmielnik Anna (POLAND)
- DAJCZAK Agnieszka (POLAND)
- DEPTA KLESTA PIOTR (POLAND)
- Despenic Milos (SERBIA)
- Diaz Jarandilla Carla(BOLIVIA)
- DREWINSKI LEX (GERMANY)
- Dzhalil Mustafin (RUSSIA)
- FRYDKO Joanna (POLAND)
- GARLICKI Piotr (POLAND)
- Ginard Erick (MEXICO)
- GLANOWSKA Karolina (POLAND)
- GRABKO Natalia (POLAND)
- Grande Sergio (MEXICO)
- Huang He
- Ilic Stefan
- Javorik Peter (SLOVAKIA)
- Jaźwińska Weronika (POLAND)
- Kashlakov Ivan (BULGARIA)
- Kiss Ferenc (HUNGARY)
- KITZ Keith (USA)
- KŁACZKIEWICZ Damian (POLAND)
- KOŁEK Wojciech (POLAND)
- KRÓL Paweł (POLAND)
- KULTYS Alicja (POLAND)
- Kwaśniewski Wojciech
- Lazar Katia (BELARUS)
- Lemańska Jadwiga (POLAND)
- LI Mingliang
- Litvinov Simon (UKRAINIAN)
- li Yicheng (CHINA)
- Longawa Patrycja (POLAND)
- Mamak Bartosz (POLAND)
- Mario Debaene (BELGIUM)
- Markowski Marcin (POLAND)
- Matuszak Marcin (POLAND)
- Mazurek Maria (POLAND)
- Mijailovic Aleksanda (SERBIA)
- Minini Marcos (BRAZILIA)
- Misic Ivan (SERBIA)
- Mohammadi Vahidi Hossein (IRAN)
- Nachman Katarzyna (POLAND)
- Oguma Chikako (JAPAN)
- Olejarz Piotr (POLAND)
- Paliwoda Przemysław (POLAND)
- Pau David (CUBA)
- Popek Agnieszka, Banach Kamil (POLAND)
- Rinaldi Doretta (ITALY)
- Radovan Jenko (SLOVENIA)
- Rivera Rodriguez (MEXICO)
- Róg Dominik (POLAND)
- Simo Katalin (HUNGARY)
- Sniatecki Sandra (POLAND)
- Sroga Monika (POLAND)
- Stetic Bogdan (SERBIA)
- Stetic Slobodan (SERBIA)
- Szymankiewicz Szymon (POLAND)
- Taraszkiewicz Adrian (POLAND)
- Toreev Jouri (BELARUS)
- Valcarcel Alexandro (PERU)
- Valdes Raul (CUBA)
- Walijewski Aleksander (POLAND)
- Wang Yongfang (CHINA)
- Wiater Wiktor (POLAND)
- Wojciechowska Aleksandra(POLAND)
- Wosik Magdalena (POLAND)
- Wu Zhonghao (CHINA)
- Xiaofeng Chen
- Xu Wei (CHINA)
- Yu Yihan Liang (CHINA)
- Zdrodowski Mirosław (POLAND)
- Żebrowski Leszek (POLAND)
Załączniki: