#RZETEATR NATENCZAS - „Nie całuj mnie pierwsza” na bis!

#RZETEATR NATENCZAS - „Nie całuj mnie pierwsza” na bis!16 maja przypada Dzień Teatru Publicznego – w tym roku inny niż poprzednie. Po raz pierwszy przed teatrem nie zobaczymy ogromnej kolejki czekających na zakup biletu za grosze. Nie będzie tłumów przy kasie i na widowni. Czy to jednak powód, aby nie świętować?

Pomimo trudnego czasu, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego nie rezygnuje całkowicie z realizacji projektu i zachęca do świętowania online, a my to wyzwanie z chęcią przyjmujemy!

W ramach Dnia Teatru Publicznego przygotowujemy akcję #RZETEATR NATENCZAS/online a w jej ramach koncert piosenki aktorskiej. 16 maja o godz. 20:00 na Facebooku i YouTube Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie nasi Aktorzy dadzą popis swoich wokalnych i aktorskich umiejętności.

_______________________________________________________________________________________________

JAK OGLĄDAĆ?
Pokaz premierowy rozpocznie się o godz. 20.00
👉FACEBOOK LIVE
👉YOU TUBE
https://www.youtube.com/watch?v=sL-eDsgdPsw
Nagranie dostępne będzie tylko do godz. 24.00 16 maja 2020

______________________________________________________________________________________________

 

Koncert „Nie całuj mnie pierwsza” w wykonaniu Michała Chołki, Mateusza Mikosia i Roberta Żurka święcił tryumfy podczas 26. Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych. Błyskawicznie wyprzedane bilety, dużo śmiechu i wzruszeń, wiele pytań o możliwość przeżycia tego jeszcze raz, sprawiły, że tegoroczny  Dzień Teatru Publicznego postanowiliśmy oddać we władanie naszym „Trzem Tenorom”.

Najpiękniejsze piosenki o miłości, jakie przez lata można było usłyszeć w naszym Teatrze z ust męskich bohaterów, wybrzmią ponownie – tym razem z pustej, stęsknionej Aktorów i Publiczności Dużej Sceny.

Nasi Tenorzy wystąpią przy akompaniamencie pianisty Tomasza Jachyma i w towarzystwie Marka Kępińskiego, który wcieli się w rolę narratora.

Gorąco polecamy i zapraszamy do przeżywania miłosnych uniesień!

Pracujemy dla Was, planujemy, tęsknimy i #CZEKAMY

NIECH ŻYJE TEATR!

 

Organizatorami Dnia Teatru Publicznego są: Instytut Teatralanym im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 


Galeria: