"Siemaszkowa z Wyspiańskim w Sercu Miasta" - galeria zdjęć z Pokazu Specjalnego w Galerii Rzeszów

"Siemaszkowa z Wyspiańskim w Sercu Miasta" - galeria zdjęć z Pokazu Specjalnego w Galerii RzeszówW sobotni ranek w Galerii Rzeszów odbył się Pokaz Specjalny "Siemaszkowa z Wyspiańskim w Sercu Miasta". To musicalowe teatralne show przyciągnęło na plac eventowy Galerii Rzeszów wiele zainteresowanych osób. Dołączyli się do oglądających także przypadkowe osoby, spędzające sobotnie południe w galerii.

 
Teatralne hostessy przeprowadziły krótką ankietę na temat naszego teatru. Osoby, które zdecydowały się odpowiedzieć na dwa krótkie pytania, wzięły udział w losowaniu ekskluzywnych, dwuosobowych zaproszeń na spektakle naszego teatru.  
W montażu słowno-muzycznym nie zabrakło fragmentów "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Tym akcentem podkreśliliśmy wagę dzisiejszego dnia. W całej Polsce odbywa się bowiem Narodowe Czytanie tego arcydramatu polskiej literatury.
 
W czasie pokazu zostało podpisane porozumienie pomiędzy Galerią Rzeszów, którą reprezentował Robert Podkulski, a Teatrem im. Wandy Siemaszkowej, reprezentowanym przez Jana Nowarę. Od dzisiaj mocno zawęzimy współpracę. Co za tym idzie? Radzimy obserwować naszą pracę - szczegóły niebawem!
  fot. Anna Petynia