WIDZOWIE NAGRADZAJĄ - GŁOSOWANIE DO 30 CZERWCA

WIDZOWIE NAGRADZAJĄ - GŁOSOWANIE DO 30 CZERWCAInformujemy, że decyzją dyrektora Jana Nowary przedłużamy głosowanie na ULUBIONY SPEKTAKL, ULUBIONĄ AKTORKĘ i ULUBIONEGO AKTORA Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie do dnia 30 czerwca włącznie.

Decyzja jest podyktowana faktem, że znamy już datę premiery spektaklu „Iwona, księżniczka Burgunda” oraz obchodów 59. Międzynarodowego Dnia Teatru. Laureatów Wand’20 poznamy więc podczas uroczystej gali 11 lipca.

Do głosowania zapraszamy wszystkich, którzy do tej pory nie wzięli w nim udziału.

Tradycyjnie podczas Międzynarodowego Dnia Teatru ludzie sceny są nagradzani za twórczą pracę. W tegorocznych nadzwyczajnych okolicznościach pragniemy, żeby obok Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Rzeszowa i Dyrektora Teatru swoich faworytów wskazali także ci, na których opinii i sympatii zależy nam najbardziej, czyli Wy – Drodzy Widzowie!

Zaproponowana ankieta umożliwia oddanie głosu na ulubioną aktorkę i ulubionego aktora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie oraz na ulubiony spektakl z repertuaru Teatru. Głosować można od 25 marca do 30 czerwca 2020 r. Laureatów „Wandy ‘20” poznamy i nagrodzimy podczas uroczystych obchodów 59. Międzynarodowego Dnia Teatru w naszym Teatrze, 11 lipca podczas premiery „Iwony, księżniczki Burgunda” Witolda Gombrowicza.

Serdecznie zapraszamy do głosowania na tych, którzy dostarczają Wam wzruszeń i radości!

Ankieta znajduje się tu: https://forms.gle/YCKVDHa9no9Pyjeq7

Fundatorem Nagród jest Teatr im. Wandy Siemaszkowej.

Zachęcamy również do licznego wzięcia udziału w KONKURSIE na Facebooku, w którym do wygrania są zaproszenia na obchody 59. MDT, w tym na premierę spektaklu „Iwona, księżniczka Burgunda” w reż. Waldemara Śmigasiewicza.

Regulaminy głosowania oraz konkursu na FB dostępne są na stronie internetowej www.teatr-rzeszow.pl

Udział w głosowaniu oznacza akceptację regulaminu

 

„WANDA ‘20”.🎭/ GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW/ nominowane spektakle


Załączniki: