Wracamy!

Wracamy!Wracamy!

 

Drodzy Widzowie, z wielką radością informujemy, że właśnie zakończył się okres przymusowej hibernacji spowodowanej pandemią koronawirusa i Teatr im. Wandy Siemaszkowej stopniowo zaczyna odmrażać działalność artystyczną z udziałem Publiczności!

8  czerwca wracają do regularnej, stacjonarnej pracy wszystkie działy odpowiedzialne za bieżącą działalność Teatru,  kasa będzie otwarta w godzinach:

Kasa nr 2 (przy głównym wejściu do Teatru) od wtorku do niedzieli w godz. 15:00-19:00

Za ok. 3 tygodnie aktorzy wznowią regularne próby do spektaklu „Iwona, księżniczka Burgunda” Witolda Gombrowicza w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza, które zostały zawieszone w połowie marca. Ustaliliśmy nowy termin premiery przedstawienia – 11 lipca 2020. Premiera połączona będzie z planowanymi obchodami 59. Międzynarodowego Dnia Teatru, w tym z doroczną ceremonią wręczenia nagród teatralnych oraz ogłoszeniem wyników plebiscytu WANDA ’20.

Niebawem zaprezentujemy repertuar naszego Teatru na najbliższą przyszłość. Wyjątkowe okoliczności sprawiają, że także w wakacje będziemy chcieli spotkać się z Naszymi Widzami! Bardzo nam Was brakowało – mamy nadzieję, że Wy także stęskniliście się za nami.

Przez cały czas pandemii trwały prace przygotowawcze do kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu TRANS/MISJE – Wschód Sztuki. Mamy nadzieję, że nic nie pokrzyżuje naszych planów i końcem sierpnia będziemy mogli znów zaprosić widzów na wyjątkowe teatralne wydarzenia krajów kulturalnego czworoboku.

Do zobaczenia ZNÓW w TEATRZE!