Wydarzenia w lutym - konferencja prasowa

Wydarzenia w lutym - konferencja prasowa26. Rzeszowskie Spotkania Karnawałowe, premiera spektaklu „Tańcz mnie. Cohen” oraz nowy pokaz warsztatowy Młodej Sceny Teatru – to trzy wydarzenia, które czekają nas w najbliższym czasie.

Ich szczegóły zdradziliśmy dziś mediom podczas konferencji prasowej. Z dziennikarzami spotkali się dyrektor Jan Nowara, pełnomocnik dyrektora Jagoda Skowron, twórcy spektaklu „Tańcz mnie. Cohen” – Sławomir Gaudyn i Robert Żurek - oraz pokazu warsztatowego pt. „Jestem” – opiekunka Młodej Sceny Teatru Barbara Napieraj i uczeń jednego z rzeszowskich liceów Bartosz Rułka.

Na Małej Scenie im. Zdzisława Kozienia ludzie mediów obejrzeli też fragment premierowego przedstawienia o Leonardzie Cohenie.

Rzeszowskie Spotkania Karnawałowe rozpoczniemy już w najbliższy piątek spektaklem „Turnus mija, a ja niczyja” w wykonaniu Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Karnawał w Teatrze potrwa do niedzieli 16 lutego, a w jego programie znajdują się spektakle, koncerty i czytanie performatywne powstałe w ramach inicjatywy Scena Nowej Dramaturgii.

PROGRAM RSK

Dwa pokazy warsztatowe Młodej Sceny Teatru odbędą się dzień wcześniej w Szajna Galeria, a premiera spektaklu „Tańcz mnie. Cohen” 22 i 23 lutego.

W tej chwili można nabyć jeszcze ostanie bilety na poszczególne wydarzenia 26. RSK. oraz marcowe pokazy spektaklu „Tańcz mnie. Cohen”.


Galeria: