Zapraszamy w Dzień Dziecka

Zapraszamy w Dzień DzieckaTeatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.

                                                                                                                                                                                                               

 

Tove Jansson „Lato Muminków”

 

Teatr im. Wandy Siemaszkowej na co dzień prezentuje repertuar dla dorosłych. Dlatego z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy spotkać się z najmłodszymi! W sobotę 1 czerwca zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na wycieczkę po naszym Teatrze. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć, jak powstaje spektakl, poznać pracę nie tylko aktorów, ale także garderobianych, krawcowych czy speców od techniki, a w końcu samemu poczuć się jak gwiazda!

Po najciekawszych, zazwyczaj niedostępnych dla osób postronnych zakamarkach Teatru, chętnych oprowadzi jego dobry duch i wieloletni producent teatralny Jerzy Lubas. Na zwiedzających czekać będą m.in.:

- pracownia krawiecka

- garderoba aktorów

- przymiarka kostiumów teatralnych i zdjęcia pamiątkowe

- pokaz ustawiania świateł

- wizyta za kulisami Dużej Sceny

- spotkanie z aktorami

- dodatkowe niespodzianki i słodki upominek

Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 11.00. Przewidujemy 3 tury zwiedzających (w 10-15 osobowych grupach). Wejście o każdej pełnej godzinie. Zakończenie o godz. 14.00.

Uwaga!

Ze względów bezpieczeństwa dzieci mogą zwiedzać teatr wyłącznie w towarzystwie dorosłych. Jeden dorosły może mieć pod opieką maksymalnie dwójkę dzieci.

Bilety wstępu w cenie 10 zł dla osoby dorosłej (wstęp dla dzieci bezpłatny!) do nabycia przez stronę www oraz w Kasie Teatru.