Kontakt

Koordynator wydarzeń artystycznych

Kontakt



Patrycja Kita Koordynator wydarzeń artystycznych p.kita@teatr-rzeszow.pl tel. 722 104 001

Więcej »

Inspektor Danych Osobowych

Kontakt



Iwona Musiał e-mail: sekretariat@teatr-rzeszow.pl

Więcej »

Specjalista ds. reklamowo-wydawniczych

Kontakt



Krzysztof Motykatel. 17 853 20 01 wew. 333

Więcej »

Sekretarz literacki

Kontakt



Monika Midura Sekretarz Literacki m.midura@teatr-rzeszow.pl tel. 722 106 103

Więcej »

Sekretariat

Kontakt



Monika Rejman sekretariat@teatr-rzeszow.pl tel. 17 853 27 48 tel. 17 853 20 01 wew. 334 fax:17 850 75 50

Więcej »

Specjalista ds. pracowniczych

Kontakt



Katarzyna Gamracka Iwona Musiał tel. 17 853 20 01 wew. 338 kadry@teatr-rzeszow.pl

Więcej »

Pełnomocnik Dyrektora

Kontakt



Jadwiga Jagoda Skowron tel. kom. 885 440 059 j.skowron@teatr-rzeszow.pl

Więcej »

Koordynator pracy artystycznej

Kontakt



Izabela Dudeki.dudek@teatr-rzeszow.pl 

Więcej »

Główna Księgowa

Kontakt



Renata Pisarekr.pisarek@teatr-rzeszow.pltel. 17 853 20 01 wew. 305

Więcej »

Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego

Kontakt



Jolanta Rozmusj.rozmus@teatr-rzeszow.pltel. 17 853 20 01 wew. 307kom. 724 601 609

Więcej »

Kierownik Działu Sprzedaży i Martketingu

Kontakt



Iwona Musiał i.musial@teatr-rzeszow.pl tel: 693 376 995 Dział Sprzedaży i Marketingu tel. 17 853 20 01 wew. 330            

Więcej »

Producent teatralny

Kontakt



Jerzy Lubas j.lubas@teatr-rzeszow.pl tel. 607 153 685 tel. 17 853 20 01 wew. 314  

Więcej »

Kierownik działu technicznego i obsługi sceny

Kontakt



Krzysztof Jawniakk.jawniak@teatr-rzeszow.pltel. 887 050 014tel. 17 853 20 01 wew. 314

Więcej »

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno Finansowych

Kontakt



Agnieszka Gawrona.gawron@teatr-rzeszow.pl tel. 17 853 27 48

Więcej »

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Kontakt



Jan Nowarasekretariat@teatr-rzeszow.pl tel. 17 853 27 48

Więcej »

Kontakt

Kontakt



  Teatr im. Wandy Siemaszkowej ul. Sokoła 7-9, 35-010 Rzeszów tel. 17 853 20 01 Kasa biletowa: Kasa nr 1/ Dział Sprzedaży i Marketingu pon.–pt.: 8:00–16:00 tel. 17 853 22 52,  17 853 20 01, w.  330, 341 Kasa nr 2/ przy Głównym Wejściu wt.–niedz.:15:00&nda...

Więcej »