Następna do raju - Mała Scena

Data i czas wybranego wydarzenia: 08-01-2022 godz. 18:00:00

 

Czego mogłaby się spodziewać młoda, nikomu nieznana aktorka, gdyby nagle, niespodziewanie i przedwcześnie, przyszło jej stanąć  przed obliczem św. Piotra?  Całe swoje krótkie życie marzyła o sławie i oto  teraz staje przed sądem ostatecznym, żeby zagrać swoją ostatnią rolę. I to jak! Brawurowo – z dystansem i humorem, opowiadając i wyśpiewując historie wielkich ambicji i jeszcze większych niepowodzeń.  

Pierwszy monodram w karierze młodej i utalentowanej aktorki Justyny Król napisał znany i popularny  artysta kabaretowy, autor tekstów i konferansjer — Tomasz Jachimek. Muzykę do jego błyskotliwych wierszy z życia artystki scenicznej skomponował Tomasz Bajerski i tak powstały piosenki, w których Justyna Król demonstruje swój prawdziwy  talent wokalny.

Zapraszamy Państwa na artystyczny seans  życia po życiu, w którym obok kulis teatru i tajemnic  aktorskiej duszy znajdą się także inne, poruszające nas sprawy i tematy. Tak, żebyście Państwo, wychodząc po spektaklu, nie mieli pewności: czy w teatrze jest jak w życiu, czy w życiu jest jak w teatrze?

 

Reżyseria: Sławomir Gaudyn

Scenografia: Magdalena Gajewska

Muzyka: Tomasz Bajerski

Ruch sceniczny: Dariusz Brojek

Przygotowanie wokalne: Dominika Kindrat

Prapremiera: 5 stycznia, Mała Scena im. Zdzisława Kozienia

 

Miejsce: Teatr im. W. Siemaszkowej - Mała Scena