Tomasz Jachimek Stand Up - MFS TRANS/MISJE - TRÓJMORZE

 

TEATR/ POLSKA

 

TOMASZ JACHIMEK STAND UP

Nieprzesadnie urodziwy, acz przesadnie wygadany.

Komik, standuper, komentator, konferansjer, scenarzysta, dramaturg – liczba profesji poraża. Gdyby choć jedną z nich wykonywał przynajmniej średnio, byłoby mu w życiu dużo łatwiej.

Nadzieja wszystkich brzydkich i mało utalentowanych na to, że karierę w polskim show biznesie może robić absolutnie każdy. Publiczność przed jego występami powinna przypomnieć sobie cytat z Dantego: „Porzućcie wszelką nadzieję!”.

Zaś program jego występu to zbiór obserwacji, anegdot i – he, he, he – złotych myśli, co składa się na jedyny w swoim rodzaju stand up Tomasza Jachimka.

Warto przyjść i zobaczyć, aby później z czystym sumieniem opowiadać znajomym, czy warto przyjść i zobaczyć.

 

Tomasz Jachimek – komik, standuper, konferansjer, tekściarz, scenarzysta, dramaturg. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na estradzie, na scenie, w telewizji i radiu. Laureat wszystkich największych przeglądów kabaretowych w Polsce.

Autor programów kabaretowych, tekstów piosenek, monologów, sztuk teatralnych i radiowych. Od 2005 roku komentator niezwykle popularnego „Szkła Kontaktowego” w TVN 24.

Podczas występów na żywo niezwykle energetyczny i ekspresyjny – tak w mowie, jak i w gestykulacji. Z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością, błyskawicznie reaguje na nieoczekiwane wydarzenia na widowni; z taktem, dowcipem i wyczuciem potrafi odnaleźć się w każdej scenicznej sytuacji.

Żywy dowód na to, że brak urody i dykcji nie wyklucza odniesienia sukcesu w branży rozrywkowej.

Urodził się i wychował w Gdyni; teraz od kilkudziesięciu lat jest podwarszawskim słoikiem występującym na terenie całego kraju, a czasami nawet poza granicami.

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Wygadany, bezczelny, błyskotliwy i inteligentny.

Prywatnie mąż fantastycznej żony i tata równie fantastycznej dwójki dzieciaków. Uwaga! Mimo wielu propozycji, nie szlaja się z rodziną po telewizjach śniadaniowych, bankietach i kolorowych magazynach lifestylowych!!!

Zapalony sportowiec-amator: uwielbia tenis, triathlon, piłkę nożną i scrabble. Niestety, kocha sport bez wzajemności, więc rekordy mu nie grożą. Od kilku miesięcy pasjonat szachów, obecnie gra w szachy na poziomie „półidiota”. W najmniej oczekiwanym momencie oddaje rywalowi za darmo hetmana i wieżę, a potem ma pretensje do całego świata, że przegrał partię.

Czas trwania: 60’

Data i miejsce prezentacji: 27.08.2022/ godz. 21:30/ Rzeszowskie Piwnice

 

Miejsce: Rzeszowskie Piwnice