Logotyp
Fot. Maciej Rałowski

Następna do raju

Czego mogłaby się spodziewać młoda, nikomu nieznana aktorka, gdyby nagle, niespodziewanie i przedwcześnie, przyszło jej stanąć przed obliczem św. Piotra? Całe swoje krótkie życie marzyła o sławie i oto teraz staje przed sądem ostatecznym, żeby zagrać swoją ostatnią rolę. I to jak! Brawurowo – z dystansem i humorem, opowiadając i wyśpiewując historie wielkich ambicji i jeszcze większych niepowodzeń.

Pierwszy monodram w karierze młodej i utalentowanej aktorki Justyny Król napisał znany i popularny artysta kabaretowy, autor tekstów i konferansjer — Tomasz Jachimek. Muzykę do jego błyskotliwych wierszy z życia artystki scenicznej skomponował Tomasz Bajerski i tak powstały piosenki, w których Justyna Król demonstruje swój prawdziwy talent wokalny.

Zapraszamy Państwa na artystyczny seans życia po życiu, w którym obok kulis teatru i tajemnic aktorskiej duszy znajdą się także inne, poruszające nas sprawy i tematy. Tak, żebyście Państwo, wychodząc po spektaklu, nie mieli pewności: czy w teatrze jest jak w życiu, czy w życiu jest jak w teatrze?

Muzykę do piosenki finałowej pt. „Spacer po karierze” skomponował Mikołaj Babula,
chórki: Dominika Kindrat

Szczegółowe informacje

Premiera : 2022-01-05
Autor: Tomasz Jachimek
Reżyseria: Sławomir Gaudyn
Scenografia: Magdalena Gajewska
Muzyka: Tomasz Bajerski
Ruch sceniczny: Dariusz Brojek
Przygotowanie wokalne: Dominika Kindrat
Czas trwania: 75 min

Terminy wydarzenia

Skip to content