Logotyp

Wynajem

Szanowni Państwo,

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie dysponuje dwiema scenami:

  • Duża Scena z 351 miejscami,
  • Mała Scena z 76 miejscami.

Teatr dysponuje powierzchnią foyer gotową przyjąć gości także podczas poczęstunku i imprez towarzyszących. W ofercie teatru są bardzo różnorodne spektakle, zawsze na najwyższym poziomie artystycznym z bogatą scenografią, o różnorodnej tematyce, dla widzów o różnych gustach i zainteresowaniach.

Zachęcamy do świętowania i organizowania uroczystości firmowych, promocyjnych, okolicznościowych, podsumowań działalności firm, wieczorów z wręczaniem nagród pracownikom czy wieczorów z zaprzyjaźnionymi klientami etc. Spotkania w naszym teatrze z możliwością wspólnego obejrzenia jednego ze spektakli z naszego repertuaru to także nagroda, którą mogą Państwo obdarować swoich gości.

Jednocześnie informujemy, że restauracja Parole, która mieści się w budynku teatru, mogłaby być także do Państwa dyspozycji w trakcie tych uroczystych wieczorów. Aby mogli Państwo łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wyboru spektaklu, zachęcamy do skorzystania z krótkich ich opisów dostępnych, wraz z obsadami i długością trwania, liczbą przerw etc., na naszych stronach internetowych w zakładce Spektakle.

Przedstawienia trafiają do sprzedaży na dwa miesiące przed terminem spektaklu (tutaj znajdą Państwo nasz aktualny Repertuar). Gdyby któryś z nich chcieli Państwo wynająć na wyłączność, spektakle nie trafiłyby do sprzedaży publicznej i byłyby zarezerwowane wyłącznie dla Państwa. Poniżej znajdą Państwo informację o naszych planach repertuarowych na najbliższe miesiące. Jeśli interesowałby Państwa termin bardziej odległy, prosimy o kontakt.

CENNIK

Ceny poszczególnych spektakli są stałe i obejmują: honoraria aktorskie, koszty obsługi technicznej, obsługę widza, widowni, wynajem sceny itd.

Natomiast całkowita cena za wieczór regulowana jest liczbą godzin wynajmu przed i po spektaklu, rodzajem pomocy naszych pracowników w zorganizowaniu oprawy imprezy firmowej „przy spektaklu”, ilością i rodzajem sprzętu potrzebnego do jej organizacji. To wszystko są ustalenia indywidualne i jesteśmy do dyspozycji, aby je z Państwem omówić i ustalić.

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Wieczory u nas będą wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa gości.


KONTAKT

Iwona Jastrzębska
i.jastrzebska@teatr-rzeszow.pl
tel. komórkowy: 693 376 995

Skip to content