Agnieszka Osiecka w musicalu Jana Szurmieja

Agnieszka Osiecka w musicalu Jana Szurmieja"Wielka woda" w reż. Jana Szurmieja - muzyczne widowisko poświęcone życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej.

Wyjątkowy spektakl wypełniony kilkudziesięcioma piosenkami, które na trwałe wpisały się w świat polskiej muzyki rozrywkowej.  Kanwą scenariusza napisanego przez Jana Szurmieja są pieczołowicie dobrane i pomysłowo zainscenizowane utwory, które składają się na złożony portret poetki w różnych fazach jej życia. Część z nich opowiada o miłości i samotności, a część w sposób żartobliwy i ironiczny prezentuje kolejne dekady  polskiej rzeczywistości. Zapraszamy w muzyczną podróż przy muzyce znanych i uznanych kompozytorów: Katarzyny Gärtner, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Zielińskiego, Zygmunta Koniecznego i Jerzego Satanowskiego. „Wielka woda”, „Małgośka”, „Niech żyje bal”, „Uciekaj moje serce”, „Nie całuj mnie pierwsza”, „Damą być” to tylko niektóre ze znanych przebojów, które wybrzmią u  Wandy Siemaszkowej przy ulicy Sokoła w Rzeszowie.

Prezentujemy fotorelację z premiery "Wielkiej wody" i obchodów benefisu 50-lecia pracy artystycznej reżysera Jana Szurmieja

fot. Jerzy Lubas Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj