"Coś w rodzaju miłości" - DKT - spotkanie już 23 marca!

"Coś w rodzaju miłości" - DKT - spotkanie już 23 marca!DYSKUSYJNY KLUB TEATRALNY to cykl spotkań  realizowanych  w oparciu o obejrzane przedstawienie. Zapraszamy na drugie spotkanie z tego cyklu - już 23 marca 2018 r. wspólnie obejrzymy spektakl "Coś w rodzaju miłości", by zaraz po nim oddać się długiej dyskusji. Spotkanie prowadzi Redaktor Polskiego Radia – Adam Głaczyński.

Zapraszamy na spektakle połączone z warsztatami, podczas których będzie można wymienić się wrażeniami, podyskutować i poznać nowe sposoby czytania i analizowania tekstów kultury. Przebieg poszczególnych warsztatów będzie uzależniony od spektaklu bazowego, jednakże wszystkie będą poszukiwać tropów interpretacyjnych, kontekstów i odniesień wzbogacających przyjemność obcowania z teatrem.

"Coś w rodzaju miłości"* to historia pewnej tajemnicy...

Spotkanie kobiety z przeszłością i mężczyzny bez przyszłości. Ona tkwi w ciągłym pragnieniu afirmacji własnej atrakcyjności. Nie widzi, że mimo dojrzałego wieku wciąż jest piękna i by poczuć się atrakcyjnie jest w stanie zgodzić się na wszystko. Próby zawładnięcia drugim człowiekiem są jedynie próbą uświadomienia sobie swojej wartości. On walczy o pozycję w grupie i pragnie dominować. Niespełniony „samiec alfa” nieustannie usiłuje wszystkim udowodnić, że jest coś wart i że coś znaczy. Od pięciu lat nieudolnie próbuje rozwikłać sprawę, w której rozwiązanie nikt już nie wierzy, a niesłusznie skazany wciąż tkwi w więzieniu. Jego obecność daje jej nadzieję. Zapraszamy na spektakl przepełniony mrocznym klimatem rodem z filmów noir,  w którym bohaterowie są zdolni do wszystkiego, by pokazać światu wymarzoną wizję siebie.

*Spektakl dla widzów od 16 –go roku życia

 

BILET: 16 złotych (spektakl + Dyskusyjny Klub Teatralny)

GDZIE: Mała Scena im. Z. Kozienia 

KIEDY: 23 marca po spektaklu o 19:00

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

REZERWACJA: Biuro Obsługi Widza – bilety@teatr-rzeszow.pl, tel. 17 853 22 52

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

 

Zapraszamy!


Galeria: