Dyskusyjny Klub Teatralny – spotkania w maju i w czerwcu!

Dyskusyjny Klub Teatralny – spotkania w maju i w czerwcu!W maju i w czerwcu zapraszamy do udziału w aż trzech spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Teatralnego wokół spektakli, które miały swoją premierę w tym roku!

7 maja spotkanie DKT odbędzie się po pokazie najnowszego przedstawienia naszego Teatru pt. „Kiedy byłem małym chłopcem” autorstwa i w reżyserii Tomasza Mana, poświęconego Tadeuszowi Nalepie i jego zespołowi Breakout. Spektakl rozpocznie się o godz. 18.00. Gośćmi specjalnymi będą: brat Tadeusza Nalepy Czesław Nalepa oraz basista grup Blackout i Breakout Piotr Nowak.

18 maja będziemy obchodzić Dzień Teatru Publicznego. Już po raz piąty Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego organizuje ogólnopolską akcję „Bilet do teatru za 350 groszy”. W ten dzień o godz. 18.00 zagramy spektakl „Mistrz i Małgorzata” w reżyserii Cezarego Ibera. Wszyscy, którym uda się zdobyć bilet (będzie go można nabyć jedynie w kasie Teatru 18 maja od godz. 12.00), tuż po nim, za dodatkową złotówkę będą mogli wziąć udział w dyskusji z aktorami. Na DKT poświęcony „Mistrzowi i Małgorzacie” zapraszamy też wszystkich, którzy spektakl widzieli wcześniej i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami.

9 czerwca spotkanie DKT będzie dotyczyło uwielbianego przez publiczność spektaklu „Marlene Dietrich – Błękitny Anioł” w reżyserii Jana Szurmieja z fenomenalną rolą Marioli Łabno-Flaumenhaft. Początek spektaklu o godz. 19.00.

 

Udział w jednym ze spotkań to + 1 zł do ceny biletu na spektakl. Bilety na Dyskusyjny Klub Teatralny do nabycia w kasie Teatru lub Dziale Sprzedaży i Marketingu.

Spotkania poprowadzą dziennikarze rzeszowskich mediów i znawcy teatru Anna Sabat i Adam Głaczyński.