"Kolacja dla głupca" w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

"Kolacja dla głupca" w Teatrze im. Ludwika Solskiego w TarnowieJuż w najbliższą niedzielę zagramy spektakl "Kolacja dla głupca" na scenie impresaryjnej Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie! Zapraszamy na prezentacje przedstawienia o godz. 16:00 i 19:00!


"Kolacja dla głupca" to jedna z najbardziej popularnych komedii światowego teatru na rzeszowskiej scenie. Bogaty, francuski wydawca Pierre Brochant co tydzień organizuje dla przyjaciół w swojej posiadłości "kolację dla głupca" - konkurs na przyprowadzenie największego nieudacznika i idioty, który zapewni towarzystwu najwięcej rozrywki.

François Pignon pozornie spełnia wszystkie wymagania, by stać się tytułowym "głupcem". Nieświadomy gry, w którą zostaje wplątany, wprowadza prawdziwy zamęt w życie Pierre'a i to on bezwiednie staje się mistrzem ceremonii, co prowadzi do serii prześmiesznych sytuacji, gwarantując świetną rozrywkę widzom spektaklu.

Doskonałą zabawę, przyprawiającą o ból brzucha ze śmiechu gwarantuje reżyser Marcin Sławiński (m.in. "Szalone nożyczki") oraz nasz rewelacyjny zespół aktorski.