Ostatni śląski przystanek - Rybnik! Trwa objazd Teatr Polska

Ostatni śląski przystanek - Rybnik! Trwa objazd Teatr PolskaOstatnim przystankiem śląskiej części trasy spektaklu "Chory z urojenia" w ramach projektu Teatr Polska był Rybnik. Śląski temparament dał się naszym artystom we znaki, widownia raz po raz wybuchała śmiechem obserwując sceniczny rozwój sytuacji. Publiczność po spektaklu zgotowała aktorom gorącą owację na stojąco już przy pierwszych ukłonach!

Dom Kultury Boguszowice to placówka, która prowadzi bardzo szeroką działalność kulturalną. Przykłada dużą wagę do edukacji teatralnej, o czym przekonaliśmy się podczas warsztatów związanych ze spektaklem. Przybyła nań doskonale wyedukowana teatralnie młodzież w wieku od 16 do 18 lat. Jak dowiedzieliśmy się to osoby, które mają od 7 do 12 lat doświadczenia w występowaniu na scenie!

Długo nie mogliśmy się rozstać z widzami, którzy entuzjastycznie przyjęli nasze przedstawienie. Pierwsza część objazdu w ramach programu Teatr Polska za nami. W listopadzie wybieramy się na lubelszczyznę!

TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji na stronie: www.teatrpolska.pl

Organizator:

 

 

 


Galeria: