Praca w teatrze!

Specjalista ds. social media i administrator strony WWW

Poszukujemy osoby, najlepiej pasjonata kultury i teatru, do obsługi strony internetowej oraz profili na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter.

Wymagania

  • doświadczenie jako specjalista ds. social media i administrator stron WWW,
  • swobodne poruszanie się w obszarze platform społecznościowych - znajomość ich funkcjonowania, dostępnych w nich narzędzi i aplikacji, pozostawanie na bieżąco z wszelkimi zmianami w zakresie ich działania,
  • umiejętność obsługi panelu CMS,
  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w monitoringu social mediów,
  • umiejętność redagowania kreatywnych, łatwych w odbiorze treści (tekst, obraz, wideo),
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

Mile widziane

  • wiedza z pogranicza PR-u, marketingu, jak i reklamy,
  • zainteresowanie i wiedza z zakresu teatru,
  • znajomość lokalnych mediów.

Obowiązki

  • systematyczne prowadzenie strony internetowej i kont w portalach społecznościowych,
  • umieszczaniu postów na Facebooku, zdjęć na Instagramie, czy też krótkich informacji na Twitterze,
  • aktywne promowanie wydarzeń teatralnych,
  • koordynacja kampanii reklamowych w kanałach social media,
  • zamieszczanie relacji po imprezach,
  • śledzenie mediów pod kątem obecności Teatru im. Wandy Siemaszkowej w internecie, a następnie umieszczanie wiadomości i postów z linkami na stronie teatru i portalach społecznościowych,
  • kompleksowa komunikacja z widzami i aktywizacja społeczności teatralnej,
  • stałe monitorowanie podejmowanych działań, ich analiza pod kątem efektywności oraz przyjętej strategii marketingowej firmy

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę z ciekawymi ludźmi i niezwykłe znajomości,
  • niecodzienne wyzwania,
  • uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i spektaklach.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kadry@teatr-rzeszow.pl

lub na:

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
ul. Sokoła 7–9, 35-010 Rzeszów