Praca w Teatrze - ogłoszenie nieaktualne

Ogłoszenie nieaktualne

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie poszukuje Realizatora multimediów - oświetleniowca

Realizator multimediów - oświetleniowiec
Obowiązki:
1. Obsługa multimediów podczas przedstawień i prób.
2. Obsługa oświetleniowa przedstawień i prób.
3. Obróbka materiałów multimedialnych.
4. Wykonywanie prac elektrycznych konserwacyjnych.
Wymagania:
1. Praktyczna wiedza z zakresu obsługi multimediów.
2. Mile widziana znajomość programów komputerowych do obsługi treści multimedialnych (Resolume Arena, After Effects itp)
3. Znajomość technik oświetleniowych.
4.     Mile widziane uprawnienia SEP 1 kv,
Dodatkowe wymagania:
  • Praca na wysokości powyżej 3 metrów
  • Dyspozycyjność (praca rano i wieczorem, także w niedziele i święta).
Oferujemy
  • Interesująca praca pozbawiona nudy i pełna wyzwań.
  • Praca z interesującymi ludźmi, reżyserami, scenografami, aktorami i w ogóle artystami.
  • Możliwość ciągłego zwiększania kwalifikacji.
  • Zdobycie nowych umiejętności oraz wiedzy na temat powstawania realizacji teatralnych.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kadry@teatr-rzeszow.pl