Ruszyły próby do "Wesołych kumoszek z Windsoru"

Ruszyły próby do "Wesołych kumoszek z Windsoru"Po przymusowej przerwie działamy z jeszcze większym rozmachem! Dziś rozpoczęliśmy próby do komedii Williama Szekspira „Wesołe kumoszki z Windsoru” w reżyserii Pawła Aignera. Premierę zaplanowaliśmy na wrzesień, ale już w sierpniu zapraszamy na pokaz festiwalowy w ramach II Międzynarodowego Festiwalu TRANS/MISJE – Wschód Sztuki.

 

„Wesołe kumoszki z Windsoru” to prześmieszna i przeciekawa komedia wielkiego mistrza… tragedii. Akcja sztuki osnuta jest wokół damsko-męskich intryg. Widzowie zobaczą ogromny wachlarz emocji: zdradę, zazdrość, chciwość i ogromną dozę humoru. Wszystko na scenie, która połączy teatralne tradycje z nowoczesnością.

 

Przekład: Stanisław Barańczak

Reżyseria: Paweł Aigner

Scenografia: Magdalena Gajewska

Kostiumy: Zofia de Ines

Muzyka: Piotr Klimek

Obsada: Karolina Dańczyszyn, Anna Demczuk, Małgorzata Machowska, Małgorzata Pruchnik-Chołka, Robert Chodur, Michał Chołka, Waldemar Czyszak, Marek Kępiński, Wojciech Kwiatkowski (gościnnie), Michał Kurek (gościnnie), Paweł Majchrowski (gościnnie), Mateusz Marczydło (gościnnie), Adam Mężyk, Mateusz Mikoś, Piotr Mieczysław Napieraj, Kacper Pilch (gościnnie), Tomasz Schimscheiner (gościnnie), Stanisław Twaróg (gościnnie)


Galeria: