Siemaszkowa rekrutuje

Siemaszkowa rekrutuje 

 

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku BILETERKI/ BILETERA. Podejmiemy współpracę z osobą, która pomoże nam w budowaniu i dbaniu o wizerunek Teatru poprzez profesjonalny kontakt z widzem.

Bileter w Teatrze to osoba, która opiekuje się widzami w trakcie przedstawienia, służy im pomocą w przemieszczaniu się po części publicznej obiektu, przekazuje podstawowe informacje o repertuarze i spektaklach. W sytuacjach zagrożeń bileter włącza się czynnie (po odpowiednim przeszkoleniu) w ewakuację widowni. Do obowiązków pracownika należeć będą: sprawdzanie biletów przy wejściu do Teatru, obsługa widzów na widowni, sprzedaż wydawnictw teatralnych w czasie antraktów, pomoc w dystrybucji materiałów promocyjnych, monitorowanie zagrożeń podczas pracy pod względem bhp i ppoż. w trakcie przedstawień.


Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- elastyczny czas pracy,
- możliwość uczestnictwa w interesujących wydarzeniach organizowanych przez Teatr.

Wymagania wobec kandydatów:
- dyspozycyjność w godzinach dopołudniowych,
- umiejętność pracy w zespole, otwartość, zaangażowanie,
- wysoka kultura osobista.

CV ze zdjęciem i adnotacją o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać mailem na adres a.przybylo@teatr-rzeszow.pl. Na zgłoszenia czekamy do 27 października 2023. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 693 376 995.