Teatr dla Nalepy – fotorelacja

Teatr dla Nalepy – fotorelacjaNie powstrzymał nas deszcz i wiatr! 4 marca punktualnie o godz. 17:00 zebraliśmy się pod pomnikiem Tadeusza Nalepy na ul. 3 Maja, aby odśpiewać słynne „Kiedy byłem małym chłopcem”. Towarzyszyła nam grupa dzieci ze Zgłobnia, Woli Zgłobieńskiej i Niechobrza Górnego oraz sympatycy twórczości Tadeusza Nalepy. Wszyscy, wbrew ponurej aurze, w dobrych humorach i pełni entuzjazmu!

Nie inaczej było podczas spektaklu w gościnnych progach klubu „Bohema” i tuż po nim… To był wieczór pełen wspomnień, anegdot i muzyki!

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami uczcili pamięć Tadeusza Nalepy!

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę muzykujących dzieci i ich opiekunów, panów Czesława Nalepy, Jerzego Dyni i Jerzego Lubasa, którzy podzielili się z nami historiami sprzed lat, prowadzącego spotkanie Adama Bieniasa, naszych wspaniałych aktorów Małgorzaty Pruchnik-Chołki, Michała Chołki, Marcina Marca i Pawła Leniarta, pianisty Tomasza Jachyma oraz pana Kacpra, który uświetnił ten wieczór wspaniałą grą na harmonijce!

Przypominamy, że spektakl „Kiedy byłem małym chłopcem” i nieśmiertelne przeboje Breakoutu zagramy jeszcze dziś i jutro!

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zakupić biletów mamy dobrą wiadomość. Dzięki uprzejmości właściciela restauracji „Bohema” możemy pomieścić więcej gości niż przewidywaliśmy. W naszych Kasach czeka jeszcze kilka biletów na czwartkowe i piątkowe pokazy (nie prowadzimy sprzedaży przed wejściem do klubu).

Zapraszamy!

 

 

 


Galeria: