„WANDA ‘20” dla ulubionej aktorki, aktora i spektaklu!

„WANDA ‘20” dla ulubionej aktorki, aktora i spektaklu!59. Międzynarodowy Dzień Teatru, który w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej mieliśmy świętować premierą spektaklu „Iwona, księżniczka Burgunda”, ze względu na pandemię nie mogła odbyć się w planowanym terminie. Internet – narzędzie, które na co dzień służy nam do komunikacji z Widzami - stał się jedyną przestrzenią, w jakiej artyści mogą spotkać się dziś z publicznością. Poprzez media społecznościowe dociera do nas dużo słów wsparcia ze strony sympatyków Teatru, którzy tak jak my oczekują szybkiego spotkania na scenie Siemaszkowej. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Tradycyjnie podczas Międzynarodowego Dnia Teatru ludzie sceny są nagradzani za twórczą pracę. W tegorocznych nadzwyczajnych okolicznościach pragniemy, żeby obok Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Rzeszowa i Dyrektora Teatru swoich faworytów wskazali także ci, na których opinii i sympatii zależy nam najbardziej, czyli Wy – Drodzy Widzowie!

Zaproponowana ankieta umożliwia oddanie głosu na ulubioną aktorkę i ulubionego aktora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie oraz na ulubiony spektakl z repertuaru Teatru. Głosować można od 25 marca do 22 kwietnia 2020 r. Laureatów „Wandy ‘20” poznamy i nagrodzimy podczas uroczystych obchodów 59. Międzynarodowego Dnia Teatru w naszym Teatrze, które, mamy nadzieję, odbędą się już niebawem podczas premiery „Iwony, księżniczki Burgunda” Witolda Gombrowicza.

Serdecznie zapraszamy do głosowania na tych, którzy dostarczają Wam wzruszeń i radości!

Ankieta znajduje się tu: https://forms.gle/YCKVDHa9no9Pyjeq7

Fundatorem Nagród jest Teatr im. Wandy Siemaszkowej.

Zachęcamy również do licznego wzięcia udziału w KONKURSIE na Facebooku, w którym do wygrania są zaproszenia na obchody 59. MDT, w tym na premierę spektaklu „Iwona, księżniczka Burgunda” w reż. Waldemara Śmigasiewicza.

Regulaminy głosowania oraz konkursu na FB dostępne są na stronie internetowej www.teatr-rzeszow.pl

Udział w głosowaniu oznacza akceptację regulaminu

 

„WANDA ‘20”.🎭/ GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW/ nominowane spektakle

 

 

 

 


Galeria: Załączniki: