Wieczór z Marlene  – fotorelacja

Wieczór z Marlene – fotorelacjaOstatni przed wakacyjną przerwą 29 spektakl „Marlene Dietrich – Błękitny Anioł”, a tuż po nim spotkanie Dyskusyjnego Klubu Teatralnego z udziałem aktorów Marioli Łabno-Flaumenhaft i Mateusza Marczydło. Wieczór 9 czerwca na Małej Scenie naszego Teatru należał do boskiej Marlene. Publiczność jak zwykle dopisała, a duże grono widzów zdecydowało się pozostać, aby posłuchać opowieści o pracy nad rolami i ciekawostek o życiu i karierze gwiazdy wszech czasów.

Prowadzący Adam Głaczyński, wespół z aktorami, raczyli publiczność nieoczywistymi i mało znanymi informacjami na temat Marlene Dietrich pozwalającymi dostrzec w niej nie tylko wielką gwiazdę i skandalistkę, ale też ciepłą, uroczą osobę, której dewiza życiowa brzmiała: „kochaj ile ci starczy sił”. Podczas spotkania okazało się także, że spektakl o fenomenie Marlene Dietrich jest doskonałą okazją do rozmowy o tym, jak przez dekady jej życia zmieniało się kino i świat.

Dziękujemy za liczną frekwencję podczas spektakli (od premiery 11 stycznia tego roku aktorzy zawsze grali przy pełnej widowni!), a także za udział w Dyskusyjnym Klubie Teatralnym – również ostatnim przed wakacyjną przerwą.

Do zobaczenia wkrótce!

 


Galeria: