Wrzesień z Teatrem!

Wrzesień z Teatrem!Po wakacyjnej przerwie i MF TRANS/MISJE – Wschód Sztuki, ponownie zapraszamy na naszą Małą Scenę i do Szajna Galerii. Ale to nie wszystko! We wrześniu Scena Wędrowna Teatru im. Wandy Siemaszkowej znów odwiedzi miejscowości Podkarpacia, aby pokazać spektakl  „Wyżej niż Połonina. Saga w VI aktach”.

 

 7 i 8 września o godz. 18:00 na Małą Scenę powróci „Marlene Dietrich – Błękitny Anioł” w reż. Jana Szurmieja z fenomenalną Mariolą Łabno-Flaumenhaft w roli tytułowej.

MARLENE DIETRICH - BŁĘKITNY ANIOŁ

27 (godz. 11:00) i 28 września (godz. 16:00) w Szajna Galerii przypomnimy spektakl o niezwykłym człowieku - kardynale Adamie Kozłowieckim - pt. „Serce bez granic” w reż. Sławomira Gaudyna.

SERCE BEZ GRANIC

28 (godz. 19:00) i 29 września (godz. 18:00) zaprezentujemy zabawną, ale i skłaniającą do refleksji historię trójki przyjaciół. „Sztuka” Yasminy Rezy w reż. Waldemara Śmigasiewicza również na Małej Scenie im. Zdzisława Kozienia. 

SZTUKA

21 września podróż po Podkarpaciu rozpocznie Scena Wędrowna. Spektakl „Wyżej niż Połonina. Saga w VI aktach” – widowisko zaczerpnięte z życia legendarnych zakapiorów bieszczadzkich - zagramy w Przemyślu, Radymnie, Ustrzykach Dolnych i Albigowej:

 

21 września (sobota) godz. 18:00 – Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

22 września (niedziela) godz. 18:00 – Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie

23 września (poniedziałek) godz. 17:00 – Ustrzycki Dom Kultury w Ustrzykach Dolnych

24 września (wtorek) godz. 18:00 – Sadowniczo-Szkółkarski Zakład Doświadczalny w Albigowej

WYŻEJ NIŻ POŁONINA

Informacje o biletach na spektakl „Wyżej niż Połonina. Saga w VI aktach” można uzyskać kontaktując się ze współpracującymi instytucjami.