MFS TRANS/MISJE - TRÓJMORZE/ Szafran o Miłości / RECITAL Justyny Szafran / Dziedziniec Teatru

 

Aktorka teatralna i filmowa, wokalistka, laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Obecnie członkini jury i rady programowej PPA.

Wielokrotnie nagradzana za twórczość muzyczną i sceniczną m.in.: Stypendium Artystycznym władz miasta Poznania, Medalem Młodej Sztuki jako osobowość sceniczna oraz Nagrodą Honorową Miasta Wrocław "Wratislavia Grato Animo”.

Od kilkunastu lat związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, ze znaczącymi rolami w takich spektaklach jak: „Mandarynki i Pomarańcze”, „Trzej Muszkieterowie”, „Liżę Twoje serce”, „Dzieje Grzechu”,„Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata”. Nagradzana za znakomite kreacje w monodramach „RzeczeBudda Chinaski” i „Plugawe Oko Poety”.

Artystka ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w kraju i za granicą. Dotychczas wydała dwie solowe płyty: „Łagodna”, „Nie ma”.

Na program koncertu składają się starsze i nowsze utwory z bogatego repertuaru artystki będące ujmującą, muzyczną opowieścią o uczuciach, ludziach i życiu. Artystka żongluje nastrojami, wzrusza, dotyka, rozśmiesza. Wśród utworów prezentowanych przez Szafran znajdą się zarówno przepojone emocjami piosenki z repertuaru EdithPiaf, tanga AstoraPiazzolli, jak i utwory, które Leszek Możdżer i Jerzy Satanowski napisali specjalnie dla Justyny. Całość uzupełniają piosenki, które są efektem dojrzałego spotkania artystki z twórczością Agnieszki Osieckiej w nowej, bezpretensjonalnej i niezwykle szczerej odsłonie.

 

Rafał Karasiewicz (fortepian)

muzyk, pianista, aranżer, kompozytor, producent i pedagog. Wykładowca w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Pomysłodawca i założyciel Szkoły Animacji Muzycznej we Wrocławiu.

 

Jakub Olejnik (kontrabas)

muzyk, kontrabasista, gitarzysta basowy, pedagog, wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu, pomysłodawca i dyrektor artystyczny Bass&BeatFestival

 

MIEJSCA NIENUMEROWANE !!!

 

 

Miejsce: Teatr im W. Siemaszkowej - Dziedziniec Teatru