Logotyp

Kontakt

Teatr im. Wandy Siemaszkowej

Kasa nr 1 / Dział Sprzedaży i Marketingu

pon.–pt.: 8:00–16:00

tel. 17 853 22 52

Kasa nr 2/ przy Głównym Wejściu

wt.–niedz.: 15:00–19:00 (lub do czasu rozpoczęcia spektaklu)

tel. 17 853 22 52

Rezerwacji biletów można dokonać osobiście lub telefonicznie w Kasach Teatru.

Jan Nowara

sekretariat@teatr-rzeszow.pl

tel. 17 853 27 48

Agnieszka Gawron

a.gawron@teatr-rzeszow.pl
tel. 17 853 27 48

 

Jadwiga Jagoda Skowron

j.skowron@teatr-rzeszow.pl
tel. 17 853 27 48

Izabela Dudek

i.dudek@teatr-rzeszow.pl
tel. 601 599 022

Krzysztof Jawniak

k.jawniak@teatr-rzeszow.pl
tel. 887 050 014
tel. 17 853 20 01 wew. 314

Łukasz Kielar

l.kielar@teatr-rzeszow.pl

tel. 607 701 675

Jolanta Rozmus

j.rozmus@teatr-rzeszow.pl

tel. 724 601 609

Iwona Jastrzębska

i.jastrzebska@teatr-rzeszow.pl

tel: 693 376 995

Marta Fortowska

m.fortowska@teatr-rzeszow.pl

tel. 722 104 001

Krzysztof Motyka

k.motyka@teatr-rzeszow.pl

tel. 17 853 20 01 wew. 333

Monika Rejman

sekretariat@teatr-rzeszow.pl

tel. 17 853 27 48
tel. 17 853 20 01 wew. 334

Katarzyna Gamracka

kadry@teatr-rzeszow.pl

tel. 17 853 20 01 wew. 338

iodo@teatr-rzeszow.pl

tel. 17 853 20 01 wew. 320

Iwona Jastrzębska

i.jastrzebska@teatr-rzeszow.pl

tel: 693 376 995

Dział Sprzedaży i Marketingu

tel. 17 853 20 01 wew. 342

Skip to content