Logotyp

OFF RZESZÓW – rusza nabór zespołów/artystów do kolejnej edycji festiwalu

OFF Rzeszów - grafika z logotypem festiwalu

OFF RZESZÓW to festiwal, którego celem jest prezentacja najnowszych nurtów w teatrze offowym oraz stworzenie miejsca wymiany idei, doświadczeń i poglądów dotyczących teatru offowego pomiędzy twórcami i odbiorcami. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-18 września.

Festiwal OFF RZESZÓW organizowany jest już po raz czwarty. W tym roku, po raz pierwszy, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie ogłasza otwarty nabór do przeglądu, a wyboru spektakli dokona komisja konkursowa na podstawie przesłanych zgłoszeń oraz nagrań video. Na festiwal zespoły/artyści zgłaszać mogą spektakle powstałe na przestrzeni lat 2020-2024. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lipca 2024.

Zgłoszenie (link do spektaklu oraz formularz zgłoszeniowy zawierający minimum 5 fotografii w jakości do druku, szczegółowy rider techniczny, listę hotelową, opis spektaklu) przygotowane w oparciu o załączony do regulaminu druk organizatora, dotyczące wybranego przez zespół teatralny spektaklu należy dostarczyć na adres Organizatora: Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, ul. Sokoła 7-9, 35-010 Rzeszów lub drogą mailową na adres: sekretariat@teatr-rzeszow.pl.

OFF RZESZÓW organizowany przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie to projekt realizowany w ramach Przestrzeni Sztuki Teatr rozwijanych przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego pod auspicjami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

logptypy Przestrzeni Sztuki

 

REGULAMIN oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajdują się poniżej.

Skip to content