DLA MEDIÓWRzeszów, 25 31 sierpnia 2018

 

Regulamin akredytacji prasowych dla Festiwalu TRANS/MISJE

 1. Akredytacje będą wydawane dziennikarzom w rozumieniu art. 7 ust. 2 pkt 5) ustawy z dnia 26 stycznia 1984 roku Prawo prasowe, dziennikarzom pracującym dla patronów medialnych, dziennikarzom mediów ogólnopolskich o dużym nakładzie, dziennikarzom specjalizującym się w tematyce teatru, muzyki, tańca, sztuki oraz szeroko pojętej kultury, a także a także blogerom i vlogerom  kulturalnym, fotoreporterom i realizatorom tv. 
 2. Akredytacje są bezpłatne.
 3. W ramach akredytacji dziennikarz otrzymuje:

- możliwość bezpłatnego wejścia na wszystkie wydarzenia Festiwalu TRANS/MISJE (część imprez pokrywa się, więc dziennikarz sam decyduje o wyborze wydarzenia z programu Festiwalu)

- nieodpłatne zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu w Rzeszowie dla dziennikarzy spoza Rzeszowa,

- całodzienne wyżywienie,

- bezpłatne wejście do klubu festiwalowego – Browar Manufaktura Rzeszów,

- bezpłatne zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie,

- bezpłatne zwiedzanie Muzeum-Zamku w Łańcucie – jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Biurem Festiwalu).

 1. Akredytacje nie obejmują zwrotu środków podróży oraz transportu w miejsca Festiwalu TRANS/MISJE.
 2. Akredytacje dziennikarskie będą przyjmowane od 10.07 do 31.07 do godz. 12:00.
 3. Aby uzyskać akredytacje należy wypełnić formularz akredytacyjny (link poniżej): formularz akredytacyjny.
 4. Liczba akredytacji jest ograniczona.
 5. O przyznaniu akredytacji decyduje Biuro Prasowe Festiwalu. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia aplikacji o akredytację bez podania przyczyny.
 6. Akredytacje są imienne i pojedyncze i nie mogą być przekazane innej osobie.
 7. Akredytacja upoważnia do umówienia się na wywiady z twórcami, reżyserami, aktorami, gośćmi festiwalowymi po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Biurem Festiwalowym i otrzymaniu zgody artysty.
 8. Akredytowani dziennikarze otrzymają od organizatora plakietkę akredytacyjną uprawniającą do wejścia na wszystkie wydarzenia Festiwalu TRANS/MISJE.
 9. Wszelkie materiały prasowe będą dostępne do pobrania na stronie TRANS/MISJI w zakładce „dla mediów”. Dodatkowe warunki wykorzystania zdjęć mogą zostać określone na stronie www.trans-misje.pl.
 10. Biuro Festiwalowe zastrzega sobie prawo do zwrócenia się do redaktora naczelnego redakcji podanej w formularzu zgłoszeniowym, z prośbą o potwierdzenie delegowania osoby wnioskującej o akredytację do obsługi Festiwalu TRANS/MISJE.
 11. Organizatorzy mają prawo poprosić o dokument potwierdzający tożsamość lub legitymację prasową podczas Festiwalu TRANS/MISJE.
 12. Zasady fotografowania/filmowania zostaną określone przez Biuro Festiwalowe najpóźniej w dniu spektaklu.
 13. Materiały zdjęciowe z Festiwalu TRANS/MISJE nie mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.
 14. Dane osobowe składających formularze akredytacyjne będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie dostępnej na stronie www.teatr-rzeszow.pl.
 15. Wypełnienie formularza akredytacyjnego oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Formularz zgłoszeniowy

Międzynarodowy Festiwal Sztuk TRANS/MISJE zrealizowano dzięki wsparciu:

 


Powrót
Do festiwalu pozostało